Güral Zeytincilik Boluluların Hizmetinde

Tribünlerimizin renkli simalarından 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyesi İsmail Altınışık ile Korkut Gürel Sümer mahallesinde zeytinci dükkânını açtılar.   1965 Boluspor taraftarlar...

Güral Zeytincilik Boluluların Hizmetinde

Tribünlerimizin renkli simalarından 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyesi İsmail Altınışık ile Korkut Gürel Sümer mahallesinde zeytinci dükkânını açtılar.

 

1965 Boluspor taraftarlar derneği yönetiminde yaptığı çalışmalarla dikkatleri çeken İsmail Altınışık ile yine Boluspor tribünlerinden Korkut Gürel açtıkları Güral Zeytincilikle iş hayatına atıldılar. Sümer Mahallesinde açılan Güral Zeytin Şarküteri dükkanını Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Boluspor kulübü eski başkanlarından Emin Semercioğlu açılış kurdelesini kesti.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan BTSO Başkanı Emin Semercioğlu "Kardeşlerimiz çok güzel bir mekanı hizmete açtılar. İlimizde görüyoruz ki her köşesinde hizmet veren yeni yerler açılıyor. Bu girişimi yapan iş yeri sahiplerinin önlerinin açık olmasını diliyorum. Bu hedeflerinin daha büyük hedeflere gitmesini istiyorum. Her şeyin bir başlangıcı vardır. Önemli olan girişimciliktir. Ben kendilerine inanıyorum ve tekrar hayırlı olsun diliyorum" dedi.  Semercioğlu'nun konuşmasından sonra ilimizin tanınmış hocası Lütfi Karataş duası sonrasında iş yeri hizmete açıldı.

Güral Zeytincilik'te Gemlik usulü her çeşit zeytin, peynir ürünlerinin yanı sıra  zeytin yağları , zeytin kolonyaları ve kremleri halkımızın hizmetine satışa sunulmuştur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128