Hakan Formaya Göz Kırptı

Boluspor'a sezon başında gelen ancak ligin ilk maçı olan Giresunspor karşılaşmasında sadece 45 dakika oynadıktan sonra forma şansı bulmayan genç defans oyuncusu Hakan Aslan Tavşanlı Linyitspor maçının en iyileri arasında...

Hakan Formaya Göz Kırptı

Boluspor'a sezon başında gelen ancak ligin ilk maçı olan Giresunspor karşılaşmasında sadece 45 dakika oynadıktan sonra forma şansı bulmayan genç defans oyuncusu Hakan Aslan Tavşanlı Linyitspor maçının en iyileri arasında yer aldı. Bu kez 90 dakika sahada kalan Hakan defansın solunda verilen şansı oldukça iyi değerlendirdi.

 

Boluspor'da 10. haftaya kadar hem formsuzluk, hem kart cezaları, hemde sakatlıklar nedeniyle defans kurgusunda sürekli değişiklikler göze çarparken, ligin ilk maçından bu yana bir daha forma şansı bulamayan Hakan Tavşanlı Linyitspor maçı ile ikinci kez Boluspor formasını giydi. Orhan Ak'ın sakatlığı, Doğan'ın istenileni verememesi nedeniyle bu bölgede sürekli Sercan'a şans veren Cihat hoca, Erkam'ı da kadroya almayınca defansın solunda Hakan'a bu kez şans verdi.

Hücuma da katkı sağladı

Genç oyuncu sol kanatta hem stoperler Veli ile Cemil'in kademesine zamanında girerek, önemli tehlikeleri önlerken, hemde hücuma sürekli çıkarak orta saha ve forvete destek verdi. Cemil'in attığı golde asisti yapan isim olan Hakan önümüzdeki haftalar öncesi olumlu mesaj verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128