Hakemlerden centilmence yönetim

İlimizde devam eden Yıldız Kızlar Basketbol Kulüpler Grup Birinciliği müsabakalarında görev alan Hakemler hata yapmamaya gayret göstererek görevlerini tam olarak yerine getirmeye devam ediyor.   17 Temmuz spor salonunda...

Hakemlerden centilmence yönetim

İlimizde devam eden Yıldız Kızlar Basketbol Kulüpler Grup Birinciliği müsabakalarında görev alan Hakemler hata yapmamaya gayret göstererek görevlerini tam olarak yerine getirmeye devam ediyor.

 

17 Temmuz spor salonunda ilk günden itibaren 12 yıldır hakemlik yapan Kastamonu ili hakemlerinden Ömer Faruk Kaloğlu diğer hakem arkadaşlarına aynı zamanda ağabeylik yaparak onların daha iyi olmasını da sağladığı görüldü. Her branşta ki hakemlerden daha ciddiyet ile görevlerini tam olarak yapan Basketbol hakemleri Grup Birinciliği müsabakalarında her pozisyonu yakından takip edip düdük çalarak maçın daha iyi oynanmasını sağladılar.

İşine ciddiyetle önem veren Bolu Bölgesi hakemleride il dışından gelen hakemler gibi başarıyla görevlerini yaptıkları gözden kaçmadı. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen önderliğinde iş birliği içersinde olduğu İl Basketbol Temsilcisi Bülent Tanesen organizasyonunda grup maçları Bugün ve Pazar günüde devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128