HAKKI ÖZTABAĞ BOLUSPOR’DA

Geçtiğimiz sezon Boluspor A2 takımını çalıştıran bu sezon öncesi Ç.Rizepor’da Engin Korukır’ın yardımcı antrenörü olarak görev yapan Hakkı Öztabağ, Oğuz Çetin’in yardımcılığına...

HAKKI ÖZTABAĞ BOLUSPOR’DA

Geçtiğimiz sezon Boluspor A2 takımını çalıştıran bu sezon öncesi Ç.Rizepor’da Engin Korukır’ın yardımcı antrenörü olarak görev yapan Hakkı Öztabağ, Oğuz Çetin’in yardımcılığına getirildi.

 

Haber: Hamza Türdü

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat ve kırmızı-beyazlı yöneticilerle bugün öğlen bir araya gelen ve anlaşma sağlayan Hakkı Öztabağ, Oğuz Çetin'in yardımcılığına getirilirken kırmızı beyazlı futbolcularla birlikte ilk çalışmasına bugün akşam saat:19.00’da çıkacak. Boluspor A2 takımının Galatasaray ile yaptığı karşılaşmayı kısa süre izleyen Hakkı Öztabağ, Boluspor ile anlaştığını belirterek transferi açıkladı.

Hakkı Öztabağ, sezona Çaykur Rizespor’da Engin Korukır’ın yardımcılığı görevini üstlenerek başlamıştı. Ancak geçtiğimiz hafta Ankaragücü karşılaşmasından sonra Engin Korukır ve ekibinin istifa etmesiyle Öztabağ, serbest kalmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124