Hastaneler Birliği'nden Boluspor'a ziyaret

Bolu Hastaneler Birliği Başkanı Danışman ve Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Özcan, Boluspor Kulüp Başkanı Abat'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.   Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi...

Hastaneler Birliği'nden Boluspor'a ziyaret

Bolu Hastaneler Birliği Başkanı Danışman ve Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Özcan, Boluspor Kulüp Başkanı Abat'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Özcan, Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Danışman, Boluspor'un Bolu'nun ortak bir değeri olduğunu ve Boluspor'a her zaman destek vereceklerini söyledi. Boluspor'a verecekleri desteği bir görev olarak gördüklerini dile getiren Danışman, “Biz de sizler kadar Boluspor'u seviyor ve desteklemeye çalışıyoruz. İnşallah başarılarınızın devamını ve bu şekilde sizleri süper ligde de göreceğiz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Abat da “Ziyaretinizden dolayı çok sizlere çok teşekkür ederim. Bolusporumuz hepimizindir ve bizler bu görevi yaparken, Boluspor sevdalılarını yanımızda görmek çalışma isteğimizi artırmaktadır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128