Havalı Tabancada Madalyalar sahiplerini buldu

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Bolu İl Temsilciliğinin faaliyet programı içerisinde yer alan Cumhuriyet Kupası İl seçmelerinde madalyalar sahibini buldu.

 Havalı Tabancada Madalyalar sahiplerini buldu

Bolu Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programında yer alan Cumhuriyet Kupası İl seçmeleri hafta sonu Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Havalı Tabanca Atış Poligonu’nda 5 farklı kategoride yapıldı. 19 Ekim 2014 tarihinde Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Havalı Tabanca Atış Poligonu’nda 5 farklı kategoride yapılan ve yoğun katılımın olduğu müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular, Mersin Erdemli’de 27-29 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacak Havalı Silahlar Cumhuriyet Kupası Müsabakalarında ilimizi temsil etmeye hak kazandılar.

Yıldız bayanlarda ilk üç sırayı Seher Tokmak, Melekçe Türkmen, Gülbahar Deniz alırken, Genç bayanlarda; Zeynep Çağlak, Aslı Över, Gözde Dede, Ebru Yörükoğlu kürsüde yer aldılar. Büyük bayanlarda Ebru Kocaman, Dilek Köse, Burcu Kocaman ilk üç sırada yer alırken; Yıldız erkeklerde ilk üç sıra Emircan Yerlikaya, İbrahim Selçuk Kırsay, Muhammed Can Yıldız’ın oldu. Büyük erkekler de ise Sedat Güler birinciliği elde ederken, İlhami Özdemir ikinci, İsmail Yahşi de 3. oldular.


Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128