''HAYAL'' DENİLEN PROJE HAYATA GEÇİRİLİYOR!

Bolu'nun Gerede ilçesinde bulunan Arkut Dağı Kayak Merkezine 4 milyon liraya, kayak evi yapılacak. Gerede Belediyesi, Arkut Dağı Kayak merkezine kayak evi yapmak için çalışma başlattı. Kayak evi projesinin faaliyete geçirilmesi...

''HAYAL'' DENİLEN PROJE HAYATA GEÇİRİLİYOR!

Bolu'nun Gerede ilçesinde bulunan Arkut Dağı Kayak Merkezine 4 milyon liraya, kayak evi yapılacak.


Gerede Belediyesi, Arkut Dağı Kayak merkezine kayak evi yapmak için çalışma başlattı.
Kayak evi projesinin faaliyete geçirilmesi için Gerede Belediyesinde bir araya gelen Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın ve Halil Avcı Şirketler Grubu yetkilisi Seyhan Farsak projedeki son durumu değerlendirdiler.
Yurt, toplantıda yaptığı konuşmada, kayak evinin Gerede için çok önemli bir proje olduğunu belirterek, Arkut Dağı Kayak Merkezinin kayak evi yapımıyla birlikte Uludağ ve Kartalkaya gibi prestij kazanan bir kayak merkezi olacağını ifade etti.
Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın ise, projenin yaklaşık 4 milyon liraya mal olacağını belirterek, Gerede için ''hayal'' denilen bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.
Kayak evini yapacak olan Halil Avcı Şirketler Grubu yetkilisi Seyhan Farsak da, kayak evi için ilk kazmanın bir hafta içerisinde vurulacağını dile getirerek, kayak evini gelecek yıl tamamlamayı planladıklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128