HAYALLER BAŞKA BAHARA KALDI

Gurubundan lider olarak çıkan Bolu Belediyespor, finallerde sonuncu oldu. Büyük umutlarla ve yüksek bütçe ile hedef için kurulan Belediyespor Voleybol takımı istenilen başarıyı yakalayamadı. Finallerin ilk maçında Halkbank karşısına çıkan Bolu Belediyespor, 3-0 mağlup oldu. Cumartesi günü ikinci maçında Salihli Belediyespor karşısına çıkan Bolu Belediyespor çok inançlı mücadelesine karşılık, tecrübeli oyunculardan kurulan rakibi karşısında da 3-0 yenilince, finallere veda ederken sonuncu oldu.

 HAYALLER BAŞKA BAHARA KALDI

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu Belediye Bayan voleybol takımı Bursa’da çıkardığı iyi maçların devamını getiremedi. İstanbul’da Halkbank ve Salihli Belediyespor ile oynadığı iki karşılaşmadan da hiç set alamadan mağlup ayrıldı. İlk karşılaşması olan Halkbank maçında oyuna iyi başlayan ama bir türlü seri yakalayamayan Bolu Belediye bayan voleybol takımı Halkbank karşısında ilk seti 22-25 kaybetti.

İkinci sete geride başlayan voleybolcular arka arkaya kaybettikleri sayılarla rakibine avantaj sağladılar. Halkbank’ın da bu hataları iyi değerlendirmesi sonucu ikinci set Halkbank’ın 19-25 üstünlüğüyle sona erdi.

İlk iki setten mağlup ayılan ve takım olarak konsantrasyonunu kaybeden Bolu Bayan voleybol takımı üçüncü sette de 18-25 mağlup gelerek maçtan 3-0’lık skorla ayrıldı.

KÖTÜ OYUN HAYALLERİ YIKTI

Halkbank maçında aldığı 3-0’lık mağlubiyetten sonra Salihli belediye spor karşısına çıkan Bolu belediye spor bayan voleybol takımı oynadığı kötü oyunla sahadan yine mağlup ayrılan taraf oldu.

Bolu Belediyespor bayan voleybol takımı Salihli belediyesporla yaptığı maçta ilk sette 15-25 ‘lik skorla maça kötü başlayan taraf oldu. İkinci sete avantajlı olarak çıkan Salihli Belediyespor karşısında direnen Bolu Belediyespor seti almak için çok çaba sarfetse de ikinci seti 23-25 kaybetti.

Son sete girildiğinde bütün hayalleri yıkılan Bolu Belediyespor oyuncuları Salihli karşısında maç alamayarak 3. Setten 20-25 mağlup ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 20:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat ALAN
sedat ALAN - 6 yıl Önce

voleybola hrcadiginiz paranin yarisini bi̇zi̇m bolu belediyespora harcasaniz cok daha güzel şeyler yasardik.. di̇mi̇ yani̇

SIRADAKİ HABER

banner128