Hazırlıklar 3 eksikle başladı

Haftayı 1 puanla kapatan kırmızı-beyazlı ekibimiz, 1 günlük aranın ardından Cumartesi günü sahasında oynayacağı zorlu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor hazırlıklarına başladı. Antrenmanda izinli olan Vedat Budak,...

Hazırlıklar 3 eksikle başladı

Haftayı 1 puanla kapatan kırmızı-beyazlı ekibimiz, 1 günlük aranın ardından Cumartesi günü sahasında oynayacağı zorlu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor hazırlıklarına başladı. Antrenmanda izinli olan Vedat Budak, Eser Altın ve Ferhat Kiraz katılmazken, sakatlığı geçen Sercan’da takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Cumartesi günü sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’u konuk edecek olan Boluspor, 1 günlük izinin ardından hazırlıklara başladı. Antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir konuşma yapan teknik direktör Özcan Kızıltan oyuncularına Akhisar Belediyespor maçındaki performanslarından dolayı kutladığı ve artık zorlu Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına konsantre olmalarını istediği öğrenildi.

Haftanın ilk çalışmasında kırmızı-beyazlılar yenileme çalışması yaptı. Antrenmanda izinli olan Vedat, Eser ve Ferhat katılmazken, sakatlığı geçen Sercan takımdan ayrı düz koşu yaptı. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra mini çift kale maç yaptı. Kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlenirken, antrenman son bölümünde şut çalışması yaptı.

Antrenmanı soğuma hareketleriyle sonlandıran Boluspor, bugün yapacağı çalışmayla Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128