HEDEF GALİBİYET, PAROLA 3 PUAN!

Pazar günü sahasında Sakaryaspor’u konuk edecek olan Boluspor, çalışmalarının ikinci gününde teknik direktör Cihat Arslan nezaretinde taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Sakatlıkları devam eden Cemil...

HEDEF GALİBİYET, PAROLA 3 PUAN!

Pazar günü sahasında Sakaryaspor’u konuk edecek olan Boluspor, çalışmalarının ikinci gününde teknik direktör Cihat Arslan nezaretinde taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Sakatlıkları devam eden Cemil Vatansever ve Cafercan Aksu takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Sezonun ikinci maçında ilk kez seyircisinin önüne çıkacak olan Boluspor, Sakaryaspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Giresunspor maçı sonra 1 günlük izinin ardından önceki gün akşam yaptığı çalışmayla Sakaryaspor maçının hazırlıklarına başlayan ekibimiz Boluspor, hazırlıklarının ikinci gününde teknik direktör Cihat Arslan nezaretinde taktik ağırlıklı çalışma yaptı.

3 puanın planı hazır

Hazırlıklara yenileme çalışmasıyla başlayan kırmızı-beyazlılar, hazırlıklarının ikinci gününde taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Yaklaşık 1 saat süren antrenmanda kırmızı-beyazlılar antrenmana düz koşuyla başladı. Antrenman’ın diğer bölümlerinde ise kırmızı-beyazlılar 5’e 2’i’nin ardından teknik direktör Cihat Arslan nezaretinde taktik ağırlıklı çalışma yaparken, antrenman’ın son bölümünde ise yarım sahada çift kale maç yaparak antrenmanı sonlandırdı.

Sakatlıkları devam eden Cemil Vatansever ve Cafercan Aksu takımdan ayrı düz koşu yaptı. Antrenmanı bazı yöneticiler ve basın mensupları takip etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128