Helal olsun sana Reis!

Hafta içi sakatlığından dolayı dinlendirilen tecrübeli santrafor Veysel Cihan, Denizlispor maçında sahaya ilk 11’de çıktı. Oyunda kaldığı 90 dakika içersinde ileride olumlu işler yapan tecrübeli oyuncu...

Helal olsun sana Reis!

Hafta içi sakatlığından dolayı dinlendirilen tecrübeli santrafor Veysel Cihan, Denizlispor maçında sahaya ilk 11’de çıktı. Oyunda kaldığı 90 dakika içersinde ileride olumlu işler yapan tecrübeli oyuncu zaman zaman geriye gelerek defansa da yardım etti.

 

Her geçen hafta yükselen performansıyla kırmızı-beyazlı taraftardan büyük alış alan koca reis Veysel, Denizlispor karşısında sahada basmadık yer bırakmadı. 90 dakikalık bölümde sahanın çalışkan isimlerinden olan Veysel, 24.dakika %100’lük gol pozisyonundan yararlanamadı. Kenan’ın ortasına gelişine ayak içi vuran Veysel, yan direği nişan aldı.

Rakibe önde bastı

Mücadelesiyle ve kazanma hırsıyla gençlere taş çıkartan yaşlı kurt Veysel Cihan, ikinci 45 dakika rakibe önde baskı yapsa da takım arkadaşlarından istediği desteği alamadı. Takımın 3-2 geride olmasına rağmen takımı ateşleyen ve arkadaşlarına saha içerdesin de mücadeleyi bırakmamalarını söyleyen koca reis, 90 dakikalık bölümde sahada basmadık yer bırakmadı ve zaman geriye gelerek defansa yardım etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128