Highway’da bayanlara Özel spor merkezi

Avrupa’nın en büyük otoyol tesislerinden biri olan Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde bayanlara özel spor merkezi açıldı.   Her geçen gün yenilikleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan...

Highway’da bayanlara Özel spor merkezi

Avrupa’nın en büyük otoyol tesislerinden biri olan Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde bayanlara özel spor merkezi açıldı.

 

Her geçen gün yenilikleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan Bolu Dağı A.Ş bünyesindeki Highway Outlet Alışveriş Merkezi'nde bayanlara özel spor merkezi hizmete girdi. Açılış törenine Bolu Dağı A.Ş Genel Müdürü Hasan Umur, Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in eşi Nezahat Özçimen, Ak Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, çok sayıda bayan ve çocuklar katıldı.

Törende bir konuşma yaparak spor merkezinin kadınlara hayırlı olmasını dileyen Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, Highway’in günden güne geliştiğini söyledi. Son olarak bayanlara özel spor merkezini hayata geçirdiklerini ifade eden Umur, “Avrupa’nın en büyük otoyol tesislerinden biri olan Highway’de bir de spor merkezi olsun istedik. Bunu bayanlarımıza özel düşündük. Artık bayanlar da rahat çalışabilecekleri bir spor merkezine kavuşacaklar” dedi. Hasan Umur'un konuşmasının ardından spor merkezinin açılışı Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in eşi Nezahat Özçimen tarafından gerçekleştirildi. “Spor Hayata Tutunmanın Bir Dalıdır” sloganı ile açılan Spor ve Aktivite Merkezi’nde fitness, step, pilates, aerobic, Türk hamamı, sauna, güzellik salonu, toplantı salonu, VIP odalar ve özel kurslar yer alıyor. Spor yapmak isteyen bayanlara özel açılan tesisten yararlanmak isteyenler Highway Outlet Avm’nin ücretsiz servislerinden de yararlanabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128