HIGHWAY’E bir ödül daha

Avrupa’nın en büyük otoyol tesisi olan Highway Outlet AVM bünyesinde yer alan OPET istasyonları ‘Kusursuza Yolculuk’ projesi kapsamında bölgedeki 150 istasyon arasında ilk üçe girdi. Bu kapsamda düzenlenen...

HIGHWAY’E bir ödül daha

Avrupa’nın en büyük otoyol tesisi olan Highway Outlet AVM bünyesinde yer alan OPET istasyonları ‘Kusursuza Yolculuk’ projesi kapsamında bölgedeki 150 istasyon arasında ilk üçe girdi. Bu kapsamda düzenlenen ödül töreninde tüm çalışanlara altın hediye edildi. Törende konuşan Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, “Sizler sayesinde gururlandık, bizlerin gurur kaynağı oldunuz. Bir yandan da büyümeye devam ederken kaliteden taviz vermememiz de önemli bir konu” dedi.

OPET tarafından başlatılan ‘Kusursuza Yolculuk’ projesi kapsamında Highway Outlet AVM bünyesinde yer alan OPET istasyonları 150 istasyon arasında kendi mıntıkasında ilk üçe girme başarısını gösterdi. Projenin istasyonlar arasında değerlendirme kıstası olarak müşteriye geri dönüş, gizli müşteri, tuvaletlerin temiz olması, istasyonlarınızın bakımı gibi kriterler yer alıyor. Bu kapsamda gerçekleşen ödül töreninde Bolu Dağı Aş Genel Müdürü Hasan Umur ve OPET Bölge Saha Sorumlusu Cevat Akman, istasyon çalışanlarına altın hediye etti. Düzenlenen ödül töreninde konuşan ve çalışanları başarılarından dolayı tek tek tebrik eden Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, “Şu anda Marmara Bölgesindeki en kaliteli, müşteriye en iyi hizmeti veren istasyon olarak seçildik. Sizler sayesinde gururlandık, bizlerin gurur kaynağı oldunuz. Highway hem alışveriş merkezi ile hem istasyonlarıyla bölgede en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Bir yandan da büyümeye devam ederken kaliteden taviz vermememiz de önemli bir konu. Başarılarınızın devamını diliyorum, sizleri tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. OPET Bölge Saha Sorumlusu Cevat Akman ise yaptığı konuşmada, “Kusursuzluğa Yolculuk kampanyamız kapsamında 2012 yılının son döneminde Marmara Bölgesi arasındaki 150 istasyon arasında kendi mıntıkanızda ilk üçe girdiniz. Bu değerlendirme sizin müşteriye geri dönüşünüz, gizli müşteri, tuvaletlerin temiz olması, istasyonlarınızın bakımından kaynaklı bu ödüllendirme yapıldı. İnşallah 2013 yılında da nice ödülleri yine beraber alırız” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından istasyon çalışanlarının her birine altın hediye edildi. Geçtiğimiz aylarda da OPET’in kurucu ortaklarından Nurten Öztürk, Highway Outlet AVM’de bulunan istasyonları gezmiş ve başarılarından dolayı çalışanları tebrik etmişti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124