banner120

Hokey U21 Bayan Milli Takımı Bolu'da

Yaklaşık 15 gündür ilimizde kamp yapmakta olan Hokey U21 Bayan Milli Takımı önceki gün Köroğlu Otel'de gerçekleştirilen yemekle moral depoladı.   Türkiye Hokey Federasyonu tarafından organize edilen...

Hokey U21 Bayan Milli Takımı Bolu'da

Yaklaşık 15 gündür ilimizde kamp yapmakta olan Hokey U21 Bayan Milli Takımı önceki gün Köroğlu Otel'de gerçekleştirilen yemekle moral depoladı.

 

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından organize edilen yemekte, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, A.İ.B.Ü. Besyo Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ümit Karlı, Türkiye Hokey Federasyonu'nun Bolu'lu Yönetim Kurulu üyesi Yılmaz Uçan, diğer temsilciler ile sporcular bir araya geldiler.

Milli takım antrenörü Yasin Yükseler, 25-27 Ocak 2013 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti'nin PRAG kentinde yapılacak olan Bayanlar 21 Yaş Altı Açık Salon Avrupa Championship I.müsabakaları öncesi yapılan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi vererek kamp sürecinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124