Hücum ve defansı geliştirici çalışma

Ekibimiz Boluspor, ligin 8.haftasında sahasında karşılaşacağı Giresunspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Dün gerçekleştirilen antrenmana kırmızı-beyazlı oyuncular ve teknik heyet sahaya dev Türk Bayrağı ile çıktı.

 Hücum ve defansı geliştirici çalışma

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, iki günlük izinin ardından PTT 1. Ligin 8. haftasında karşılaşacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü teke çalışmayla tamamlayan ekibimiz, dar alan oyunları ve hücum-defans prensiplerini geliştirici çalışma yaptı. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yaptı. Saha ortasında gerçekleştirilen toplantıda Erginer’in, oyuncularına çıkışlarını sürdürmek için mutlak ve mutlak Giresunspor maçını kazanmaları gerektiğini söylediği öğrenildi.

HÜCUM-DEFANS PRENSİPLERİNİ…

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe ve ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise teknik direktör Reha Erginer nezaretinde dar alan oyunları oynayan kırmızı-beyazlı oyuncular, daha sonra hücum-defans prensiplerini geliştirici antrenman yaptı. Oyuncular antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaparken, çalışmalar stretching ile sona erdi.

Ekibimiz Boluspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenman ile sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128