Hüseyin Kalpar defteri kapandı ##hb_sdk.gif

Kırmızı beyazlı ekibimizde Özcan Kızltan'ın görevden ayrılması ile gündeme gelen teknik direktör Hüseyin Kalpar ile bugün yapılan görüşme son anda noktalandı. Tarafların anlaşamadığı Boluspor'un yeni...

Hüseyin Kalpar defteri kapandı ##hb_sdk.gif

Kırmızı beyazlı ekibimizde Özcan Kızltan'ın görevden ayrılması ile gündeme gelen teknik direktör Hüseyin Kalpar ile bugün yapılan görüşme son anda noktalandı. Tarafların anlaşamadığı Boluspor'un yeni adaylara yöneldiği öğrenildi.

 

Öğleye doğru Bolu'ya gelerek transfer komitesi ile yaklaşık 3 saat süren görüşme yapan Kalpar'ın 1,5 yıllık mukavele isteği ve ücretini yüksek tutması nedeniyle görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Başkan Necip Çarıkcı yapılan görüşmenin ardından yaptığı açıklamada "Hoca Boluspor'la 1,5 yıllık mukavele istedi. Ayrıca istediği ücretin yüksek olması ve indirim yapmaması görüşmelerin tıkanmasına neden oldu. Kendisine teşekkür ederek bu şartlarda anlaşamayacağımızı söyledik. Boluspor bu sezon şampiyon olur yada olamaz. Ancak bu şartlarda Boluspor'un anlaşması çor zordu. Şimdi alternatif isimlere yöneleceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128