Hüseyin Kalpar, defteri kapandı!

Kırmızı-beyazlı ekibimizde Özcan Kızıltan'ın görevden ayrılması ile gündeme gelen teknik direktör Hüseyin Kalpar ile dün yapılan görüşme son anda noktalandı. Tarafların anlaşamadığı Boluspor'un yeni...

Hüseyin Kalpar, defteri kapandı!

Kırmızı-beyazlı ekibimizde Özcan Kızıltan'ın görevden ayrılması ile gündeme gelen teknik direktör Hüseyin Kalpar ile dün yapılan görüşme son anda noktalandı. Tarafların anlaşamadığı Boluspor'un yeni adaylara yöneldiği öğrenildi.

 

Dün öğlen saatlerine doğru Bolu'ya gelerek transfer komitesi ile yaklaşık 3 saat süren görüşme yapan Kalpar'ın 11 maçlık değil, 1,5 yıllık mukavele istediği ve ücretini yüksek tutması nedeniyle görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Başkan Necip Çarıkcı yapılan görüşmenin ardından yaptığı açıklamada "Hoca Boluspor'la 1,5 yıllık mukavele istedi. Biz 11 maçlık teklif etmiştik. Gelecek sezon içince şartları oldukça ağırdı. Ayrıca istediği ücretin yüksek olması ve indirim yapmaması görüşmelerin tıkanmasına neden oldu. Kendisine teşekkür ederek bu şartlarda anlaşamayacağımızı söyledik. Boluspor bu sezon şampiyon olur yada olamaz. Ancak bu şartlarda Boluspor'un anlaşması çok zordu. Şimdi alternatif isimlere yöneleceğiz" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128