İbrahim Damar Karate Antrenör Seminerine Katılıyor

Bolu 2. Kademe Karate Antrenörü ve Bölge Hakemi İbrahim Damar Bolu'yu temsilen Antalya' da düzenlenecek Antrenör vize seminerine katılıyor.   Türkiye Karate Federasyonunun 2011 faaliyet programında yer alan 2012...

İbrahim Damar Karate Antrenör Seminerine Katılıyor

Bolu 2. Kademe Karate Antrenörü ve Bölge Hakemi İbrahim Damar Bolu'yu temsilen Antalya' da düzenlenecek Antrenör vize seminerine katılıyor.

 

Türkiye Karate Federasyonunun 2011 faaliyet programında yer alan 2012 yılı Karate Antrenör-Hakem vize semineri 16-18 Aralık 2011 tarihlerinde Antalya'nın Göynük ilçesi Prestije otelde yapılacaktır. Söz konusu seminere Bolu'yu başarıyla temsil eden Karate sporcularımızın antrenörü İbrahim Damar 2. Kademe Karate Antrenörü olarak vizesini yaptırmak üzere katılacak. Ayrıca seminerde Karate'nin olimpiyatlara doğru ilerleyişindeki uygulanacak yeni oyun kuralları üzerine eğitim verilecek.

İlimiz Karate antrenörü İbrahim Damar, federasyonumuzun yine çok iyi bir organizasyonuyla antrenör vize seminerine katılacağını, oyun kurallarının değişmesinden dolayı seminer programının yoğun ve verimli geçeceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128