İç ve Dış Transfer görüşmeleri başlıyor

Geçtiğimiz hafta teknik direktör Ali Beykoz ile 2 yıllık anlaşma sağlayan Boluspor’da yeni teknik heyet ve transfer komitesi hafta sonu yaptığı toplantıda öncelikle takımda kalacak ve gidecek oyuncular için iç transferi, daha sonra kamp programını ve dış transferi masaya yatırdı.

 İç ve Dış Transfer görüşmeleri başlıyor

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Boluspor’a imzayı atan Ali Beykoz’un yardımcıları Hakkı Öztabağ ve Abdullah Gerz ile hafta sonu tesislere gelirken, transfer komitesi ile bir toplantı yaptı. Temmuz ayının başında başlaması beklenen ilk etap kamp çalışmaları öncesi transferde önemli bir yol kat etmek isteyen Boluspor yönetimi ile yardımcı antrenör Hakkı Öztabağ ile bir görüşme yaparak bir çalışma takvimi oluşturdu.

Bazı futbolcularla yollar ayrılabilir

Boluspor’da sözleşmeleri devam eden 25 oyuncu bugünden itibaren transfer komitesi ile masaya oturacak. Kırmızı beyazlı ekiple geçen yıl sözleşme imzalayan bu oyuncuların bu sezon için sözleşmelerine yazılmış olan miktarlar üzerinden görüşecek olan Boluspor yönetimi, belirleyeceği taban ve tavan fiyatlarını oyuncularına ileterek bu oyuncularla yeni sezon için görüşecekler. Geçen yıldan kalan raporlar ve teknik heyetin raporu doğrultusunda bazı futbolcularla yolların ayrılabileceği öğrenildi.

İç transfer görüşmeleri bugün başlayacak

Boluspor’da, 25 futbolcunun sözleşmesi devam ediyor. Alp Ergin, Aydın Çetin, Beycan Kaya, Cemil Vatansever, Cihan Yılmaz, Eser Altın, Gencer Cansev, Hakan Arslan, İskender Alın, Jimy Dixon, Mesut Çaytemel, Savaş Yılmaz, Serge Djiehoua, Vedat Budak ve kadroya sonradan dâhil edilen genç oyuncuların sözleşmeleri devam ederken, kiralık gönderilen Emre Taşkoparan, Oltan, Burak Öğür, Samet Eker, Doğancan ve Cenk Özbey’in sözleşmeleri bulunuyor. 

Ali Güzeldal, Abdülaziz Solmaz, Barbaros Bahadır Barut, Engin Aktürk, Muhammet Özdin ve Serdar Kulbilge’nin ise sözleşmeleri sona erdi.

Dış transfer 1 Temmuz'a kadar netleşecek

Boluspor’da Ali hoca ile bu hafta içi yapılacak olan toplantıda yine en önemli gündem maddesi dış transfer olacak. Kırmızı-beyazlı yönetim Ali Beykoz hocanın vereceği raporla birlikte geçen yıl futbolcu izleme komitesini raporlarına göre dış transferde 1 Temmuz’a kadar 4 yada 5’i tecrübeli olmak üzere bazı genç isimleri kadrosuna katacak. Boluspor transfer komitesi bonservisleri elinde olan oyuncularla görüşmelere başlayacak.

Öte yandan Boluspor’da hazırlık kampı dönemi tarihi de yapılacak bu toplantıda belli olacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2013, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER