İKİ ONUR’UN DURUMU’DA İYİ!

Boluspor'a bu sezon katılan ve oynadıkları maçlarda dikkat çeken iki oyuncumuz Onur Bektaş ve Onur Türk sakatlıkları düzelirken çarşamba günü oynayacağımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına...

İKİ ONUR’UN DURUMU’DA İYİ!

Boluspor'a bu sezon katılan ve oynadıkları maçlarda dikkat çeken iki oyuncumuz Onur Bektaş ve Onur Türk sakatlıkları düzelirken çarşamba günü oynayacağımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına yetişecekleri öğrenildi. İki oyuncumuz dün yapılan idmanda takıma birlikte çalışırlarken, ayağına dikiş atılan Onur Türk'ün maça kadar hazır olacağı öğrenildi.

 

Kırmızı-beyazlı ekibimize sezon başında katılan iki oyuncudan Onur Bektaş, Sakarya maçının ilk yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalmış, hafta sonu sahadaki yerini alamamıştı. Tecrübeli oyuncunun Akhisar Belediyespor maçında riske edilmediği belirtildi.  Onur Türk ise iyi oynadığı ve bir gol attığı Akhisar Belediyespor maçının sonlarına doğru ayağında yırtık meydana gelmiş, o da maçı tamamlayamamıştı.

Antep maçında hazır olmaları bekleniyor

Ayağına 3 dikişi atılan Onur Türk ile Onur Bektaş takımla birlikte çalışmalarını sürdürürlerken, iki oyuncunun da büyük bir ihtimalle çarşamba günü Cihat hocanın görev vermesi halinde sahada olmaları bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128