İkizoğlu “Özlemi çekilen Süper Lige çıkmak istiyoruz”

Boluspor’da Kulüp Başkanlığına Mehmet İnceayan’ın seçilmesinden sonra kırmızı beyazlılarda genel menajerliğe, Bolusporlu eski futbolcu Müfit İkizoğlu getirilmişti. Daha önce birçok takımda görevler alan İkizoğlu, yeniden Boluspor’a dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

 İkizoğlu “Özlemi çekilen Süper Lige çıkmak istiyoruz”

Haber: Hamza Türdü

Yıllar sonra Bolu’ya dönen ve Başkan Mehmet İnceayan’ın Boluspor Genel Menajerliğine getirdiği Müfit İkizoğlu, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. İkizoğlu “Böyle bir göreve geldim. Bunun sonucunda, finalinde iyi olmasını çok arzu ederim. İnşallah iyi bir yerde ligi bitiririz ve Özlemi çekilen Süper Lig’e çıkarız” dedi.

MUTLULUK VE GURUR VERİCİ

Yıllar sonra böyle bir öze dönüş, yeni bir yönetim Başkanımız Mehmet İnceayan yeni bir oluşum yaptı. Tüm kadrolarda çalışan herkes Bolulu. Bu tabii yönetim olarak, gelen ekiplere de büyük bir sorumluluk yüklüyor. Ama gurur verici mutluluk ve gurur verici bir olay. Bunun verdiği sorumlulukla da biz tüm ekip olarak, hocalarla, altyapıyla, yönetimle daha dikkatli davranıyoruz. Kulübün menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz”

24 HAZİRAN’DA ÖN KAMP YAPACAĞIZ

Transfer çalışmalarının da devam ettiğini belirten İkizoğlu şunları aktardı “Transfer çalışmalarımız da devam ediyor. Transfer komitemiz var. Onların doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. İç transferde görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaştığımız oyuncular var. Dış transferde de çalışmalarımız devam ediyor. Hocamızın raporu doğrultusunda bunlar devam ediyor. Bu ayın 24’ünde de bir ön kamp yapacağız. 22-23 tane hem A2’de oynamış hem de kiralık gitmiş oyuncumuz var. Almanya’dan ve Bulgaristan’dan gelecek oyuncular var. Bu kamp 1 hafta sürecek. Bu oyuncuların arasından da, hocamızın raporu doğrultusunda seçilen, beğenilen oyuncular da diğer kampa ilave edilecek”

BAŞKANIMIZ MEHMET İNCEAYAN’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Boluspor’da uzun bir aradan sonra görev aldığı için çok mutlu olduğunu dile getiren İkizoğlu şunları kaydetti: “Bu görevi uygun gördü başkanımız. Bende, Bolu’nun öz evladı olarak bu görevi kabul ettim. Uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Hocamızla olsun, transfer komitesi ile olsun çalışmalarımız uyumlu bir yönde devam ediyor. Ben Bolu’dan 1988 yılında ayrıldım. Boluspor’un alt yapısından, üst yapısına kadar oynadım. Kaptanlığını yaptım. Daha sonra Trabzonspor, 6-7 sene Altay’da oynadım. Buca, Van, Marmaris takımlarının formasını giydim. Tekrar burada olmaktan gurur duyuyorum. Başkanımız Mehmet İnceayan’a da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2013, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124