İL SPOR MERKEZLERİ AÇILDI

İl Spor Merkezleri Açılış Töreni dün 17 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirildi. Törene; Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, A.İ.B.Ü BESYO müdürü...

İL SPOR MERKEZLERİ AÇILDI

İl Spor Merkezleri Açılış Töreni dün 17 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirildi. Törene; Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, A.İ.B.Ü BESYO müdürü Prof. Dr. Gazanfer Doğu, Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Yamaner, davetliler, antrenörler, sporcular ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan tören açılış konuşmasıyla devam etti.

 

Açılış konuşmasını Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen yaptı. Çelen konuşmasında “ Çocuk ve gençlerimizin serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamak içki,sigara ve tüm zararlı alışkanlıklardan korumak,vatanını ve milletini seven,ruh ve beden sağlığı yerinde olan sportmen bir nesil yetiştirmek için,ilimiz ve ilçelerimizde her yıl uygulanan İL SPOR MERKEZLERİ (Yaz spor okulları) bu yıl da 05-18 yaş gruplarındaki çocuk ve gençlerimizin katılacağı 21 farklı spor dallarında açılıyor.İl spor merkezlerine katılarak, kendi spor dallarında antrenörleri tarafından başarılı olarak belirlenen katılımcıların,ilimizde faaliyet gösteren spor kulüplerine yönlendirilmesi ve sporcu olmaları amaçlanmaktadır. İlimizde 20 farklı spor dalında açılan il spor merkezlerine gelen katılımcılara ve onları destekleyen ailelerine teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128