İlk doğa yürüyüşü Bolu’da

Bilecik'te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce yürütülen "Gökkuşağı" projesine katılan kadınlar, Vali Halil İbrahim Akpınar'ı ziyaret etti. Ziyarette ilk doğa yürüyüşünün...

İlk doğa yürüyüşü Bolu’da

Bilecik'te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce yürütülen "Gökkuşağı" projesine katılan kadınlar, Vali Halil İbrahim Akpınar'ı ziyaret etti. Ziyarette ilk doğa yürüyüşünün Bolu’da yapılacağı açıklandı.

 

Vali Akpınar, proje koordinatörü Sevcan Akıncı ile kadınları kabulünde, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gölpark yürüyüş parkurunda ailelerin spor yaptığını, Bilecik halkını da spor yapmaya davet etti. Proje Koordinatörü Akıncı da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce bireylerin, daha bilinçli spor yapmaları, spor kültürünün yaygınlaştırılması ve sosyal yaşama iştirak etmelerinin sağlanması amacıyla "Gökkuşağı" projesinin uygulandığını söyledi. Salı ve Perşembe günleri belirli yerlerinden alınan kadınların Pelitözü Gölpark çevresinde doğa yürüyüşü yaptığını anlatan Akıncı, "Proje kapsamında her ayın bir günü farklı bir ilimize giderek doğa yürüyüşü yapılması planlanmaktadır. İlk doğa yürüyüşümüzü Bolu'da yapacağız" dedi. Projeye katılan kadınlar, Gölpark'a kazandırılan tesisler için Vali Akpınar'a teşekkür etti. Vali Akpınar, kadınlara çeşitli hediyeler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128