İmam Hatip Lisesinin başarısı gururlandırdı

Bolu'da düzenlenen spor organizasyonlarında Gerede İmam Hatip Lisesi öğrencileri koşuda üçüncülük, güreşte ise altın ve gümüş madalya ile ilçeye döndü.   Gerede İmam...

İmam Hatip Lisesinin başarısı gururlandırdı

Bolu'da düzenlenen spor organizasyonlarında Gerede İmam Hatip Lisesi öğrencileri koşuda üçüncülük, güreşte ise altın ve gümüş madalya ile ilçeye döndü.

 

Gerede İmam Hatip Lisesi spor dallarında düzenlenen organizasyonlarda başarısıyla dikkat çekti. Bolu'da düzenlenen spor organizasyonlarında Gerede İmam Hatip Lisesi öğrencileri koşuda üçüncülük, güreşte ise altın ve gümüş madalya ile ilçeye döndü. Bolu'da il ve ilçede bulunan tüm lise öğrencileri arasında düzenlenen 5000 metre koşusunda Gerede İmam Hatip Lisesi "Genç Erkekler" kategorisinde il üçüncüsü olma başarısı gösterdi.  Gerede İmam Hatip bu başarıyla da yetinmedi. Asıl önemli başarılar güreşçilerden geldi. Bolu ili “Genç Erkekler Güreş Müsabakaları”nda 96 kiloda yarışan Enes Yalçın, serbest stilde altın madalya, grekoromen stilde ise gümüş madalya kazanmayı başardı. Yine Bolu ili “Genç Erkekler Güreş Müsabakası”nda 50 kiloda yarışan Mustafa Demiröz'de serbest stilde altın madalya, grekoromen stilde ise gümüş madalya kazandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER