İmparator Oğuz Çetin Boluspor’da

Boluspor'da Serhat Güller'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Oğuz Çetin getirildi. Dün akşamüstü tesislere gelen tecrübeli teknik adam Çetin yöneticilerle bir süre görüştükten...

İmparator Oğuz Çetin Boluspor’da

Boluspor'da Serhat Güller'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Oğuz Çetin getirildi. Dün akşamüstü tesislere gelen tecrübeli teknik adam Çetin yöneticilerle bir süre görüştükten sonra basın mensupları önünde kendisini Boluspor'lu yapan imzayı atarken, törene çok sayıda yönetici de katıldı.

 

Boluspor tesislerinde düzenlenen imza törenine birçok yönetici katılırken, Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat imza öncesi yaptığı basın açıklamasında “Günlerdir merakla beklediğimiz teknik direktörümüz şuan karşımızda. Çok şeyler yazdınız çizdiniz, ama bizlerde 1 hafta boyunca çalıştık. Bizim için ve Boluspor için en hayırlısı, en iyisi neyse onun için uğraştık. Sonucunda Oğuz Çetin hocamızla her konuda anlaşmaya vararak, bundan sonra inşallah takımımızın başında Oğuz hocamızla beraber çalışmaya karar verdik. İnşallah camiamız için, Boluspor için, tüm taraftarlarımız için hayırlı bir karar olur. Oğuz hocamız içinde hayırlı olmasını diliyorum. Başarı gelecekse hep beraber gelecek. Bunun içine sizlerde dahilsiniz. Birlik beraberlik içersinde inşallah, güzel günler Boluspor’u bekliyor olacak. Tüm dileklerimiz bu yönde. Oğuz hocamız, camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“Uzun yıllar hizmet etmek istiyorum”

Başkan Abdullah Abat’ın konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin ise “Öncelikle başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum, iyi dileklerinden ve yaklaşımlarından dolayı. Bolu’da olmak ve Boluspor’da görev almak beni son derece mutlu etti. Her kişinin kendi hedefleri olduğu gibi, bende hem Boluspor adına hemde kendi adıma hedefler koymuş durumdayım. Birlik ve beraberlik içersinde hedefimize ulaşa bileceğimizi düşünüyorum. Biz kendi içimizde bu bütünlüğü sağlarken, Boluspor’un, Bolu’nun Boluspor’a verebileceği her türlü desteğe ihtiyacımız olduğunu, başta sizlerinde destek vermesi gerektiğini biliyorum. Boluspor’un bu büyük hedefinde beraber yürüyebileceğimizi düşünüyorum. Uzun yıllar Boluspor’da çalışmak istiyorum. Birlikte başarıya ulaşılır, bizde bunu yapacağız” dedi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124