İnceayan, Aziz Yıldırım’dan ne istedi ?

Boluspor’un, Düzce’de Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında objektiflere yansıyan kareler dikkat çekerken, Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım arasında yapılan konuşmada dikkat çekti.

 İnceayan, Aziz Yıldırım’dan ne istedi ?

Başkan Mehmet İnceayan, Aziz Yıldırım’dan ne istedi. İki başkanın arasında gecen konuşma merak konusu olurken, bizde bu konuşmanın içeriğini kamuoyuna duyurarak bilgilendirmek istedik. Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Boluspor, Fenerbehçe ile Düzce’de karşılaşırken Başkan Mehmet İnceayan, Fenerbehçe başkanından Topuk yaylasını istedi.

Sarı-lacivertli ekibin kampının Topuk yaylasında sona ermesinin ardından Boluspor’unda topuk yaylasında kamp yapmaları yönünde Mehmet İnceayan,  Aziz Yıldırım’dan Topuk yaylasını isterken, bu istek olumsuz karşılandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım kendisinin topuk yaylasına karışmadığını ve burarın ayrı bir yönetim şekli var biz bu işin dışındayız siz onlarla görüşün demesinin ardından görüş ve fikir davranışları ile Boluspor’un kamp yapma isteğine olumsuz cevap verdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2013, 19:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
pigydick
pigydick - 7 yıl Önce

bırakalalım başkasınıdan tesis istemeyi bjk ve gs ye peşkekş çekeceğimize yaylalarımızı kendimiz değerllendirelim....

SIRADAKİ HABER

banner128