İnceayan, Hedefimiz çilek yetiştirmek

Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, “Bizim de çileklerimiz istikbal vaat eden, Türk futbolunda adı duyulacak çilekler. Boluspor kulübü olarak maalesef olgun çilek alamayacağız. Hedefimiz çilek yetiştirip büyük kulüplere satmak” dedi.

 İnceayan, Hedefimiz çilek yetiştirmek

Bolu Trend Dergisi’ne konuşan Mehmet İnceayan, Çilek politikası uygulayacaklarını ifade ederek, “Bizim de çileklerimiz istikbal vaat eden, Türk futbolunda adı duyulacak çilekler. Boluspor kulübü olarak maalesef olgun çilek alamayacağız. Hedefimiz çilek yetiştirip büyük kulüplere satmak” dedi.

İnceayan, “Galatasaray Türkiye’nin ekonomik olarak en iyi kulüplerinden bir tanesi. Dünyaya açılımları çok daha farklı. Dünyada marka olmuş kulüpler arasında yer alıyor. Bu kulüplerin transfer politikaları çok farklı. Bizim 5 yılda harcayacağımız parayı 1 futbolcuya verebiliyorlar. Çilekte alır, pasta da. Bizim de çileklerimiz istikbal vaat eden, Türk futbolunda adı duyulacak çilekler. Boluspor kulübü olarak maalesef olgun çilek alamayacağız ama hedefimiz çilek yetiştirip büyük kulüplere satmak. Hem hesaplı hem iyi hem de çilek olup adamlar lazım. Artık Boluspor seçici olacak” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2013, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER