İnceayan “Herkes haddini bilecek”

Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Boluspor Kulübü’nde tek patron benim. Futbolun da patronu benim, basketbolun da. Boluspor çatısı altında çalışan, görev yapan herkes haddini bilmek ve ona göre çalışmak zorunda” dedi.

 İnceayan “Herkes haddini bilecek”

Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, kamuoyunda ‘İnceayan, bu takımın yeri 2. ligdir dedi’ dedikodularına sert tepki gösterdi. İnceayan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ben öyle bir kelime kullanmadım. Bu gerçektir. PTT 1. Lig süper lig kadar çetin bir ligdir. Bu ligde kalalım ancak aşağı inmeyelim dedim. Tabi ki kim üst lige çıkmak istemez. Birileri bunu başka taraflara çekmek istiyor. Benim öyle bir cümlem yok. En kötü olarak yerimiz bu lig dedim. Bu muhabbeti söyleyen adamı herkes biliyor. O attığı ortaya bu lafı. Ben ona o adam diyorum. O adamın kim olduğunu sizde biliyorsunuz. Açık oturumda dört başkanın içerisinde kim olduğunu biliyorsunuz. O zaten hep şampiyon olacak, göreve gelse başarılı olacak. Var mı öyle şey. Bu işin yüzde yüz diye garantisi var mı?” dedi.

Boluspor Kulübü’nde tek patronun kendisi olduğunu sözlerine ekleyen İnceayan, “Boluspor Kulübü’nde tek patron benim. Futbolun da patronu benim, basketbolun da. Boluspor çatısı altında çalışan, görev yapan herkes haddini bilmek ve ona göre çalışmak zorunda. Bu camiada başkan vardır ve her şey başkanın kontrolünde yapılır. Kimse kimseye üstünlük sağlayamaz” diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2013, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER