banner120

İnceayan “Herşeyi Boluspor menfaatleri için yapacağız”

Boluspor’un çiçeği burnunda kulüp başkanı Mehmet İnceayan, bugün yapılacak olan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını yapacağını ifade etti. İnceayan ayrıca “Teknik Direktör Ali Beykoz konusunu da yönetime sunacağım” dedi.

 İnceayan “Herşeyi Boluspor menfaatleri için yapacağız”

Boluspor kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, 24 kişilik kadronun 6’sını altyapıdan oluşturmak istediğini söyledi. Boluspor yönetimi olarak 2012-2013 sezonunda yapılacakları anlatan İnceayan, kongrenin ardından ilk işinin kulübü ziyaret etmek olduğunu belirterek, kulüpten gelen rapor doğrultusunda yeni sezona yön vereceklerini vurguladı. Görev dağılımının Pazartesi (Bugün) yönetim kurulu toplantısında yapılacağını belirten İnceayan, “Her yaş grubuna bir yönetici vereceğiz. Onlar yaş grubu takımlarının genel kaptanları olacak. Her grup bize haftalık rapor getirecek. İlk hedefim ilk 18 kişilik kadroyu dışarıdan, kalan 6 kişiyi ise altyapıdan oluşturmak. Bunun haricinde, altyapıdan kadroya giren oyunculara prim vereceğiz. Böylece altyapıdaki oyuncularda heveslenecek. Boluspor’da oynamak için bir fazla çalışacak” dedi. 

İSKELET KADROMUZU OLUŞTURACAĞIZ

Boluspor’un iskelet kadrosunun bulunmadığını öne süren İnceayan, sözlerini şöyle sürdürdü “Bir iskelet kadroyu kurmak lazım. Bunu kurduktan sonra gerisi kolay. Bunun için de projemiz takımı, bilgimize, becerimize ve tecrübemize göre şekillendirmek. Oluşan kadro doğrultusunda baktınız ki bu takım iş yapacak, bunda risk almaya da değer. Takım içinde özellikle bu şehrin gençlerine şans vermek istiyoruz. Farklı bir Boluspor olacak derken, özüne dönmüş ve altyapıda en az 2-3 futbolcu oynatan bir ekip yaratacağız. Bu arkadaşlar takıma altyapıdan 2-3 tane daha adam sürükler. Onların hırsı diğerlerini de ateşleyecek. O zaman ne olacak. İnsanlar Boluspor yönetimine güvenecek. Benim çocuğum futbolcu olsun diyecek. Bunun yanında takımı sırtlayacak bu ligde tanınan tecrübeli en az 4-5 tane ismi de takıma katacağız. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Mevcut kadromuzdan da teknik kadromuzun vereceği rapor doğrultusunda tutacağımız oyuncularla yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ALİ BEYKOZ’U YÖNETİME SUNACAĞIM

“Kulüp başkanlığına adaylığımı açıkladığımda teknik direktör olarak Ali Beykoz'u düşündüm” diyen İnceayan, “Yardımcıların da Bolu'nun çocuklarından seçeceğimi söylemiştim. Bu konuyu ben yönetim kuruluna öneri olarak sunacağım. Burada yapılacak görüşmeler sonucunda ortak bir karar vereceğiz. Biz her şeyi Boluspor ve Bolu'nun menfaatleri için yapacağız” diye konuştu.

İnceayan, görev dağılımının ardından transfer komitesinin çalışmalara başlayacağını, ilk etapta teknik heyetin belirleyeceği isim üzerinde görüşmeler yapılacağını söyledi. İnceayan, takımın ihtiyacı olan bölgelere formanın hakkını verebilecek, Boluspor'u başarıya taşıyacak oyuncuları kadrolarına katmayı amaçladıklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2013, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
aynur
aynur - 8 yıl Önce

sayın inceayan siz aday olduğunuzda teknik direktörüm ali beykoz olacak dediniz yönetim kurulunda görüşüp karar vereceğiz demediniz
kendi başınıza karar veremeyeceğiniz bir konuda bu kadar net konuşmanız ve insanları yanıtlmanız doğru değil bu şekilde bir çıkış yaparak bolu kamuoyunda sempati toplamaya çalıştınız ama hani derler ya dakika bir gol bir olmadı hiç yakışmadı

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124