İnceayan resmen aday

Mevcut Başkan Abdullah Abat’ın önceki gün aday olmayacağını açıklamasının ardından Boluspor kulübü eski başkanlarından Mehmet İnceayan, 31 Mayıs’ta yapılacak olan olağan kongrede başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

 İnceayan resmen aday

Termal Otel’de düzenlediği basın toplantısında 25 kişilik yönetim kadrosu hazırlayacağını söyleyen Mehmet İnceyan “Dün Başkan Abdullah Abat’ın aday olmayacağım demesinden sonra Bolu’dan gelen teklifler ve ısrarlar üzerine Boluspor başkanlığına adaylığımı düşündüğümü söylemiştim. Bugün aday adaylığımı kesin gibi görüyorum. Önümde uzun bir yönetim listesi var. Temas edeceğim insanlar var. Onlarında okeyini aldıktan sonra Pazartesi günü geniş kapsamlı bir açıklama yapacağım. 25 kişilik bir liste düşünüyorum. Bugün Necip Çarıkcı’yla da konuştum. Necip’e aday olduğumu söyledim. Ama sen adaysan ben aday olmayacağım dedim. Ben aday değilim dedi. O zaman kardeşini yönetime istiyorum dedim. Boluspor’un eski başkanlarıyla görüşmeler yapıyorum. Fikir alış verişinde bulunuyorum. Başarı istiyorsak birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım. Boluspor üreten bir takım olacak. Yetiştiren bir takım olacak. Böyle her sene 15-20 futbolcu gelen giden bir takım olmayacak. Benim öncelik hedefim, Boluspor’u üreten ve yetiştiren bir takım haline getirmek. Birinci önceliğimiz Boluspor’un maddi yönden küme düşmesini engellemek olacaktır. Büyük miktarlar vererek transfer yapmak yerine, koşan, mücadele eden, formasının ve aldığı paranın hakkını veren ve bir amaç uğruna sahada mücadele eden topçular alacağız” diye konuştu.

İnceyan kongrede üyelerin birçoğunun il dışında olması nedeniyle çoğunluğun sağlanamayacağını öne sürerek, Pazartesi günü geniş çaplı açıklama yapacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2013, 17:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfi Alp
Seyfi Alp - 8 yıl Önce

kutluyor ve destekliyoruz..
sayın mehmet inceayan ağabeyimizin başkan adaylığını şahsım adına kutluyor ve destekliyorum..

bolusporlu metin
bolusporlu metin - 8 yıl Önce

daha önce de başkanlık yapmış bir insan. bu dönemde de siyasetin döndüğü bir ortamda gelebilecek en büyük başkan Mehmet İnceayan.

SIRADAKİ HABER

banner124