banner120

İnceayan ve ekibi çıtayı yükseltti

İç ve dış transferde hareketli saatler yaşayan Boluspor görüşmelere kayıpsız devam ediyor. Kırmızı beyazlılar, dış transferlerin ardından ne kadar iddialı bir takım kurulduğunu taraftarlara göstermiş oldular. Başkan Mehmet İnceayan ve ekibi yapılan çalışmaların ardından kurulan kadro ile birlikte tüm şehrinde desteğini beklemeye başladı.

 İnceayan ve ekibi çıtayı yükseltti

Yapılan transferlerin ardından ligin başlamasını dört gözle bekleyen Boluspor taraftarları, hazırlık kampını ve maçlarının heyecanını şimdiden yaşamaya başladı. Kongre ile birlikte yeni seçilen Başkan ve yönetim kurulunun transferde nasıl bir politika izleyeceklerini takip eden kırmızı beyazlı taraftarlar, çiçeği burnunda başkan Mehmet İnceayan ve ekibinin arka arkaya patlattığı bombalar ile yüzler gülmeye başladı.

Boluspor’da yapılan kongrenin ardından yeni yönetimin nasıl bir yol çizeceğini merakla bekleyen camiada şimdiden yüzler gülmeye başladı. Başkan Mehmet İnceayan’ın göreve gelmesi ile birlikte yeni bir yol çizmesi son on yılın ardında yeni bir vizyon ve sistemle yola çıkması yönünde yapılan açıklamaların ardından gecen yılki kadronun hemen hemen yıldızlarını kadroda tutması kamu oyunda hedefsiz olarak görünen Boluspor’un yapılan çalışmaların ardından başkan Mehmet İnceayan ve ekibinin çalışmaları birden hedefin en önemli takımı olduğunu gösterdi.

İç transferde Ali Güzeldal, İskender Alın, Alp, Cemil, Hakan Arslan, Emre Kılınç ve Lokman ile yaptığı görüşmelerden sonuç alıp takımda kalmalarını sağlayan başkan İnceayan ve transfer komitesi geçmiş yıllara nazaran yapılanan çok sayıda transferin önüne geçti.

Boluspor’ un yeni sezon öncesi de ligde hem kalıcı hem de ligin iddialı takımlarından biri olması için yapılan çalışmalar hedefi yükseltmeye yetti. Geleceğin kadrosu ve genç oyuncuları kadroya adapte etmeye çalışan yeni yönetim Teknik direktör Ali Beykoz önderliğinde sezon başı kampı başlamadan kiralık ve alt yapıdan profesyonel yapılan oyuncular ile birlikte Avrupa’dan birçok oyuncuyu kampa alarak geleceğin Boluspor’unu kurma konusunda yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekti.

Bu çalışmalar ile birlikte başkan Mehmet İnceayan ve ekibi yapılan çalışmaların ardından yeni sezona daha dinamik ve kaliteli kadro ile girmek için PTT birinci ligden birçok oyuncu ile temasa geçip kırmız beyazlı ekibi başarıya getirecek oyuncuları gündemine alarak bir bir Boluspor’a kazandırmaya devam ettiği göründü.

Dış transferde ilk olarak Boluspor’u bilen kırmızı beyazlı forma ile ismini süper lige yazdıran Gökhan Emreciksin gibi bir oyuncuyu alarak gücüne güç katan yeni yönetim, Mehmet İnceayan başkanlığında kaleci transferinde de camiayı yakından bilen takımı sahiplenecek olan eski kaptan Atacan Öztürk’ü kadroya katarak yoluna devam etmesini bildi. Yönetim bu sezon işin ne kadar ciddi olduğunu göstererek dış transferde bombaları bir bir patlatmaya devam etti. PTT birinci liginin önde gelen orta saha oyuncularından Fatih Şen gibi yıldızı kadrosuna katarak dış transfer harekatına devam edilirken,  ligin genç ve tecrübeli kalecilerinden Fırat kadroya katıldı. Yapılan bu transferlerin arından Kırmızı beyazlı taraftarlar Başkan Mehmet İnceayan, bu politikasını alkışlarken yeni sezon öncesi ne kadar güçlü bir kadro ile yola devam edileceği sinyalini de almış oldular. PTT ligini bilen lige yabancılık çekmeyen oyuncuları almak için Nikolay Elmilov Dimitrov için büyük uğraşlar vererek yaptığı görüşmelerden sonuç alan transfer komitesi kadro oluşumunda takviyelere devam ederken defans içinde yine dış transfer Bulgar defans oyuncusu Daniel Zlatkov katarak yeni sezon başlamadan transfer başarısına birini daha ekledi. Bu sezon oluşan yönetim kurulu ile kaliteli bir kadro kurma yolunda yeni sezon başlamadan hazır bir takım ile yola çıkmak isteyen Başkan Mehmet İnceayan, teknik kadrosuna hazır bir takım bırakmak için adeta çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Dış ve iç transferde oyuncular uzun bir uğraş ve görüşmelerin ardından Boluspor a kazandırırlarken Kırmızı beyazlı taraftarları ne kadar iddialı bir takım izleyecekleri mesajını da şimdiden almış oldular.

Başarıya yılardır aç olan Boluspor camiasının şampiyonluk yaşaması için elini taşın altına sokan Mehmet İnceayan ve ekibi çalışmalarına devam ederken kurulan kadronun ardından kamuoyundan destek her kesimden istediklerini beyan ettiler.

Bolu olarak hep birlikte başarıya gideceklerini mesajını veren yeni yönetim ve başkan ligin başlamasına kadar çalışmalara devam edecekleri görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2013, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124