İnceayan “Vefalı olmaya geldim”

Boluspor’da Başkan Abdullah Abat’ın aday olmadığı olağan kongrede tek liste ile seçime giren Mehmet İnceayan başkanlığa seçildi.

 İnceayan “Vefalı olmaya geldim”

Boluspor olağan kongresi Karaçayır Yeni Nikâh Salonunda yapıldı. Kongreye, delegeler ve üyeler katılırken, polis geniş güvenlik önlemi aldı.  Divan üyelerinin seçilmesinden sonra konuşan başkan Abdullah Abat, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra gelir gider hesaplarını açıkladı. Abdullah Abat’ın aday olmadığı kongrede geçtiğimiz hafta başkanlığa adaylığını açıklayan Mehmet İnceayan, yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tek liste ile başkanlığa aday olan Mehmet İnceayan, delegelerin açık oylaması ile başkanlığa seçildi.

İNCEAYAN “HEDEFİMİZ İLK 6”

Boluspor’un yeni başkanı Mehmet İnceayan oldu. İnceayan, seçildikten sonra yaptığı ilk konuşmada “Hedefimiz ilk 6” dedi.

Dilek ve temenniler bölümünde konuşma yapan Mehmet İnceayan “Başkan Abdullah Abat’ın aday olmayacağım açıklamasından sonra Boluspor aşkıyla ve sevgisiyle yaşadığımız bir kulübe sahip çıkmak için başkanlığa aday oldum. Aday olma sebeplerim, Boluspor’daki birlik ve beraberliği ve eski başkanlarla ve yöneticilerle bir araya gelmek kırgınlıkları ortadan kaldırmak ve Boluspor çıtasını yükseltmek ve Boluspor’un eski idarecilerin ve futbolcularına sahip çıkmak için aday oldum. Boluspor’a olan vefamızdan dolayı bu göreve talip oldum. Bizim Boluspor’umuzu marka yapan değerlerimiz hak ettikleri yerlere gelmemiştir.  Kulübü daha ileriye götürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Bütün bunları yaparken arkamızda siyasi desteğin olması lazım. Boluspor’un her zaman hedefi vardır. İlk öncelikli hedefimiz takımı hak ettiği ilk 6 içersine sokmak. Her şey nasip işidir. Sizlere şampiyonluk sözü vermiyorum ama ilk 6’ya gireceğimize söz veriyorum. Mücadele eden, savaşan bir takım yaratacağız. Alt yapıya çok önem vereceğiz. Eski Boluspor ruhunu yeniden canlandıracağım ” diye konuştu.

YÖNETİM ASİL ÜYELER

Mehmet İnceayan, Mücahit Kutlu, Cavit Demir, Özgen Koca, Ahmet Ardıhan, Orhan Gürsoy, Tansu Derici, Seçkin Kavarna, Cihangir Coşkun Kubilay, Nedim Çarıkçı, Naci Yörük, Kayhan Dalman, İsmail Semercioğlu, Savaş Abak, Erkan Bektaş, Seyithan Acar, Fatih Yazıcı, Süreyya Kocadağ, Hakan Özsoy, Osman Kayışoğlu, Faruk Gören, İsmail Derindere, İlker Aktaş, Servet Türker, Mustafa Yüksel, Hakan Kalafatoğlu, Soner Çavuşoğlu, Mehmet Serin, Mustafa Gülen, Gökhan Dere, Fatih Aktaş, Avukat Sinan Barut, Avukat Mustafa Özdemir, Elfaz Temiz, Önder Şimşek, Selçuk Yamaner, İlhan Serçe, Seyfi Alp, Murat Gücüm

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Armağan Çatladı, Hayrettin Gürer, Fatih Alemdar, İhsan Sarıkaya, Tuncay Yılmaz, Ekrem Olacakoğlu, Koray Varlık, Adnan Pulatlı, Orhan Erdoğan, Aydın İnceayan, İsmail Kırcalı, Mehmet Öztürk, Mehmet Turan, Ali Yalçın, Aziz Ardıhan, Eşref Orhan, Uğur Çarıkçı, Abdullah Aktaş, Selami Demirdöven, Ümit Yaman, Nuri Ayhan, Rasim Öztürk

DENETİM KURULU ASİL

Seyit Ali Özkoç, Fahrettin Başaran, Zeki Dere

DENETİM KURULU YEDEK

Rıdvan Ertan, Çetiner Erdoğan, Ümit Demirtaş

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2013, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER