İnceayan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Kongrenin ardından hayırlı olsun ziyaretlerini kulüpte kabul eden Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan'ın dünde konukları vardı. Dün Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan ve yönetimini ziyarete Bolu il müftüsü Mehmet Şahin, Bolu Galatasaray Taraftarlar Derneği yönetimi ve Bolu İl Hakem kurulu üyeleri ziyarete geldi.

 İnceayan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

İl Hakem Kurulu

Kongrenin ardından hayırlı olsun ziyaretlerini kulüpte kabul eden Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan'ın dünde konukları vardı. Dün Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan ve yönetimini ziyarete Bolu İl Hakem Kurulu geldi. Bolu İl Hakem Kurulu Başkan Mehmet İnceayan'ı makamında ziyaret ederek başarı temennilerini ilettiler. Bir süre Başkan Mehmet İnceayan ile sohbet eden Bolu İl Hakem Kurulu üyeleri daha sonra kulüpten ayrıldılar.

Özlenen başarı bu yönetimle gelir

Başkan Mehmet İnceayan’ı tebrik etmeye gelen Bolu İl Müftüsü Mehmet Şahin “Boluspor için umarım hayırlısı olur. Başarılar birlikte gelir. Bu sezon umarım özlenen başarı bu yönetimle gelir” dedi.

Başkan Mehmet İnceayan ise “Müftümüzün her sözü bizim için çok değerlidir. Bu ziyaret için kendine çok teşekkür ederim” dedi. Bir süre odasında Mehmet İnceayan ile sohbet eden Şahin daha sonra kulüpten ayrıldı.

Bolu Galatasaray Taraftarlar Derneğinden ziyaret

Kongrenin ardından hayırlı olsun ziyaretlerini kulüpte kabul eden Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan'ın bugünde konukları vardı. Bugün Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan ve yönetimini ziyarete Bolu Galatasaray Taraftarlar Derneği geldi.

Galataray Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri yaptırdıkları çiçekle Başkan Mehmet İnceayan'ı ziyaret ederken başarı ve temennilerde bulundular. Başkan Mehmet İnceayan ve yönetiminin başarılı olacaklarına inandıklarını dile getiren Bolu Galatasaray Taraftarlar Derneği üyeleri ellerinden gelen desteği göstereceklerini söylediler. Başkan Mehmet İnceayan ise bu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2013, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124