izmir escort

Industry Cup'ta Şampiyon Erpiliç!

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Industry Cup – Sanayi Kuruluşları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” geçtiğimiz gün oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi. Oynanan final maçında...

Industry Cup'ta Şampiyon Erpiliç!

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Industry Cup – Sanayi Kuruluşları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” geçtiğimiz gün oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi. Oynanan final maçında beyaz et sektörünün iki önemli ismi karşılaştı. Erpiliç Beypiliç'i 5-4 yenerek şampiyon olurken, Beypiliç 2. Arçelik 3. ve Semmak 4. oldu.

 

Bu yıl ilk kez düzenlenen “Industry Cup – Sanayi Kuruluşları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” geçtiğimiz gün oynanan final maçıyla sona erdi. İlimize hem iş sektöründe, hem de istihdamda önemli katkılar sağlayan Erpiliç finalde Beypiliç'i çekişmeli geçen maçın sonunda mağlup etmeyi başarırken, 12 takımın katıldığı turnuvada kupaya uzanmasını bildi. Basketbol ve futbol başta olmak üzere çeşitli spor dallarına verdiği desteğin yanı sıra ilimizdeki sosyal sorumluluk projelerinin hemen hemen tamamında imzası bulunan Erpiliç'te 33 golle Mahir Arda Korkmaz gol kralı olurken, şampiyon grup maçlarında da Beypiliç'i 4-3 yenmeyi başarmıştı.

Turnuvada Erpiliç'e 5-4 mağlup olan Beypiliç 2. olurken, Semmak'ı mağlup etmeyi başaran Arçelik 3. Semmak 4. oldular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133