İnkılap İ.Ö.O (B) sonradan açıldı! 3-1

Yaş grupları bayanlar voleybol kulüp müsabakaları Çarşamba günü oynanan dört karşılaşma ile devam etti. Günün son maçında İnkılap İ.Ö.O. E takımı ile İnkılap İ.Ö.O B takımı karşı...

İnkılap İ.Ö.O (B) sonradan açıldı! 3-1

Yaş grupları bayanlar voleybol kulüp müsabakaları Çarşamba günü oynanan dört karşılaşma ile devam etti. Günün son maçında İnkılap İ.Ö.O. E takımı ile İnkılap İ.Ö.O B takımı karşı karşıya geldi.

 

Günün son maçında İnkılap İ.Ö.O. (E) takımı ile İnkılap İ.Ö.O. (B) takımı karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan taraf İnkılap İ.Ö.O. E takımı oldu ve ilk sette ilk teknik molaya girilirken 8-2’lik bir üstünlük sağladı. Moladan sonra ise durumlar değişti ve arka arkaya bulduğu sayılarla öne geçen İnkılap İ.Ö.O. B takımı ikinci teknik molaya girilirken 16-15 öndeydi. Yine moladan sonra durumlar değişti ve bu sefer de setin başında olduğu gibi İnkılap İ.Ö.O. E takımı üstünlük sağlayıp arka arkaya bulduğu sayılarla seti 25-22 kazanarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci setin başında yine İnkılap İ.Ö.O. E takımının üstünlüğü vardı ve ilk teknik molaya 8-5 önde giren taraftı. İkinci teknik molaya da girilirken 16-15 üstünlüğü olan İnkılap İ.Ö.O. E takımı ikinci teknik moladan sonra oyundan düştü ve üstünlüğü ele geçiren İnkılap İ.Ö.O. B takımı arka arkaya bulduğu sayılarla seti 25-18 kazanarak durumu 1-1’e getirdi. Üçüncü sette ise İnkılap İ.Ö.O. E takımı seti kaybedince tamamen oyundan düştü ve bu sette pek bir varlık göstermedi ve seti 25-10 kazanan İnkılap İ.Ö.O. B takımı oldu. Dördüncü sette ikinci sette olduğu gibi iyi başlayan taraf İnkılap İ.Ö.O. E takımı idi fakat ikinci teknik moladan sonra yine arka arkaya bulduğu sayılarla 25-20 kazanan İnkılap İ.Ö.O. B takımı maçtan 3-1 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128