İnkılap İ.Ö.O (B) takımı galip! 3-1

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakaları Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün üçüncü maçında İnkılâp İ.Ö.O (B) takımı...

İnkılap İ.Ö.O (B) takımı galip! 3-1

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakaları Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün üçüncü maçında İnkılâp İ.Ö.O (B) takımı ile 50.Yıl İ.Ö.O (A) takımı ile karşı karşıya geldi. Sahadan 3-1 galip ayrılan taraf İnkılap İ.Ö.O ( B ) takımı oldu.

 

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarına Cumartesi günü gerçekleştirilen maçta İnkılap İ.Ö.O (B) takımı zayıf rakibi 50.Yıl İ.Ö.O (A) takımı ile karşı karşıya geldi. İlk sette üstünlüğünü ortaya koyan İnkılap İ.Ö.O (B) takımı rahat bir oyun sergilerken ilk sette rakibine sadece 9 sayı kaptırdı ve ilk seti 25-9 önde kapatarak 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette de ilk sette olduğu gibi rahat oyununu sergileyen İnkılap İ.Ö.O (B) takımı bu sette daha üstün oynayıp rakibine sadece 5 sayı şansı tanıyarak setten 25-5 gibi farklı bir skorla galip ayrılıp durumu 2-0’a getirdi. Üçüncü sette ilk iki setin kazanılmasının verdiği rahatlıkla rehavete kapılan İnkılap İ.Ö.O (B) takımı bu sette ilk dakikalardan itibaren geriye düştü fakat buna rağmen ilk teknik molaya girilirken 8-7 önde olan taraf olmayı başardı. Ancak moladan sonra durumlar değişti ve arka arkaya bulduğu sayılarla öne geçen 50.Yıl İ.Ö.O (A) takımı ikinci teknik molaya 16-13 önde giren taraf oldu. Moladan sonra da üstünlüğü kaybetmeyen 50.Yıl İ.Ö.O (A) bu seti 25-18 kazanarak durumu 2-1’e getirdi. Son sette durumun farkına varan İnkılap İ.Ö.O (B) takımı oyuncuları kendine gelerek ilk iki sette olduğu gibi tekrar üstünlüğü ele geçirip rakibine 11 sayı şansı tanıyarak seti 25-11 kazandı ve sahadan 3-1 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128