İnkılâp İlköğretim Okulu Play-Off finallerinde

Voleybol Bölgesel Ligde grubunu yenilgisiz lider tamamlayan temsilcimiz İnkılâp İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı Play-Off finallerinde Karabük’te mücadele edecek.   13-16 Nisan tarihlerinde toplam 6 ilde...

İnkılâp İlköğretim Okulu Play-Off finallerinde

Voleybol Bölgesel Ligde grubunu yenilgisiz lider tamamlayan temsilcimiz İnkılâp İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı Play-Off finallerinde Karabük’te mücadele edecek.

 

13-16 Nisan tarihlerinde toplam 6 ilde oynanacak olan Deplasmanlı Bölgesel Lig Final Grupları (Bayan) çekilen kura sonrasında belli oldu. Yapılan kura çekiminde temsilcimiz İnkılâp İlköğretim Okulu Karabük grubunda yer aldı. Temsilcimiz bu grupta; ilk olarak Eskişehir DSİ, Sakarya Serdivan ve İstanbul 1907 takımları ile karşılaşacak. Ekibimiz grubunu ilk sırada tamamlarsa bu kez; Ankara Beşiktaşlılar, Kütahya Kumaş, İstanbul BŞB ve Samsun Gülizar H.Yılmaz takımlarının yer aldığı grupta ilk 2 sırayı alan takımlardan biriyle 16 Nisan’da karşılaşacak ekibimiz bu maçı da kazanması halinde 3.lige yükselme başarısını elde edecek. 12 Nisan’da teknik toplantı ile maç programının belli olacağı açıklanırken, toplam 6 takım 3.lige merhaba diyecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER