İnkılâp İ.Ö.O. (A) takımı ilk galibiyetini aldı! 3-0

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk maçta İnkılap İ.Ö.O.(A) ile İnkılap İ.Ö.O.(D) karşı karşıya geldi ve sahadan 3-0 galip...

İnkılâp İ.Ö.O. (A) takımı ilk galibiyetini aldı! 3-0

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk maçta İnkılap İ.Ö.O.(A) ile İnkılap İ.Ö.O.(D) karşı karşıya geldi ve sahadan 3-0 galip ayrılan İnkılap İ.Ö.O.(A) oldu.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam edildi. İlk maçta İnkılâp İ.Ö.O.(A) ile İnkılâp İ.Ö.O.(D) karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan İnkılap İ.Ö.O.(A) ilk teknik molaya 8-6 önde giren taraf oldu. Moladan sonra da üstünlüğünü devam ettiren İnkılap İ.Ö.O.(A) seti 25- 13 gibi farklı bir şekilde kazanarak maçta 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette de üstünlüğünü kaybetmeyen İnkılap İ.Ö.O.(A) bu sette de rakibine sadece 11 sayı şansı tanıyarak bu setten de 25-11 galip ayrılarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette ilk iki setin verdiği rahatlıkla biraz daha rahat oynayan İnkılap İ.Ö.O.(A) bu sette rakibine biraz daha fazla sayı kaptırmasına rağmen seti 25-17 kazanarak sahadan 3-0 gibi net bir skorla galip ayrılarak ikinci maçında ilk galibiyetini aldı.

 

İnkılâp İ.Ö.O.(A): Firdes, Selda, Tuba, Ayşegül, Aybüke, Kübra, Duygu

Antrenör: Tayfun URLUOĞLU

 

İnkılap İ.Ö.O. (D): Hacer, Özge, Seren, Tuğçe T., Ceren, Ebru, Aysel, Zakire, Büşra, Tuğçe M.

Antrenör: Musa TEMEL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124