İnkılâp İ.Ö.O (A) takımı set vermedi! 3-0

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı final ilk maçında A grubunu lider olarak tamamlayan İnkılap İ.Ö.O.A ile B grubunun ikincisi olan İnkılap İ.Ö.O....

İnkılâp İ.Ö.O (A) takımı set vermedi! 3-0

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı final ilk maçında A grubunu lider olarak tamamlayan İnkılap İ.Ö.O.A ile B grubunun ikincisi olan İnkılap İ.Ö.O. E karşı karşıya geldi ve zayıf rakibine set vermeyen İnkılap İ.Ö.O. A 3-0 galip ayrılan taraf oldu. 

 

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı final ilk maçında A grubunu lider olarak tamamlayan İnkılap İ.Ö.O.A ile B grubunun ikincisi olan İnkılap İ.Ö.O. E karşı karşıya geldi. Maça zayıf rakibi karşısında iyi başlayan İnkılap İ.Ö.O. A ilk dakikadan itibaren üstünlüğü ele geçirerek ilk sette rakibe sadece 8 sayı şansı vererek 25-8 setten galip ayrıldı ve durumu 1-0 yaptı. İkinci sette de üstünlüğünü koruyan İnkılap İ.Ö.O.A bu seti de 25-12 kazanarak skoru 2-0 yaptı. Üçüncü sette de durum değişmedi ve İnkılap İ.Ö.O.A bu seti de 25-8 kazanarak sahadan 3-0 galip ayrılarak finale adını yazdıran ilk takım oldu.

 

İnkılap İ.Ö.O.A: Emine, Derya, Ezgi, Burcu, Seden, Ceren, Şule, Rukiye, Senem, Nur Sena, Esra

Antrenör: Remziye SARIHAN

 

İnkılap İ.Ö.O.E: Zeynep Esra, Merve, Tuğba, Gizem, Zeynep D., Çiğdem, Duygu, İrem, Zeynep K.

Antrenör: Tayfun URLUOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128