İnkılâp İ.Ö.O (A) zorlanmadı! 3-0

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakaları Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. İlk karşılaşma da turnuvanın favorilerinden İnkılâp İ.Ö.O (A) 50.Yıl İ.Ö.O...

İnkılâp İ.Ö.O (A) zorlanmadı! 3-0

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakaları Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. İlk karşılaşma da turnuvanın favorilerinden İnkılâp İ.Ö.O (A) 50.Yıl İ.Ö.O (B) takımı ile karşı karşıya geldi ve maçtan 3-0’lık bir skorla galip ayrılan taraf oldu.

 

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarına Cumartesi günü turnuvanın favorilerinden İnkılâp İ.Ö.O (A), 50.Yıl İ.Ö.O (B) takımı ile karşı karşıya geldi. Zayıf rakibi karşısında üstünlüğü ilk dakikalardan itibaren ele geçiren İnkılap İ.Ö.O (A) rahat bir oyunla ilk sette rakibine sadece 12 sayı şansı tanıyarak ilk seti 25-12 kazandı ve 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette de yine üstünlüğünü koruyan İnkılap İ.Ö.O (A) bu sette de ilk sette olduğu gibi rakibine sadece 12 sayı şansı tanıyarak aynı skorla 25-12 bu seti de kazandı ve durumu 2-0’a getirdi. Son sette de yine ilk iki sete benzer bir sahne ortaya çıktı. Son setteki tek fark bu sette rakibine 13 sayı veren İnkılap İ.Ö.O (A) seti 25-13 kazandı ve sahadan 3-0 gibi net bir sonuçla galip ayrılan taraf oldu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128