İnkılâp İ.Ö.O (B) takımı kazanmasını bildi! 3-1

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Cumartesi oynanan 2 karşılaşma ile başladı. İlk karşılaşmada İnkılap İ.Ö.O.(A) ile İnkılap İ.Ö.O.(B) karşı karşıya geldi ve sahadan galip ayrılan taraf İnkılap İ.Ö.O.(B)...

İnkılâp İ.Ö.O (B) takımı kazanmasını bildi! 3-1

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Cumartesi oynanan 2 karşılaşma ile başladı. İlk karşılaşmada İnkılap İ.Ö.O.(A) ile İnkılap İ.Ö.O.(B) karşı karşıya geldi ve sahadan galip ayrılan taraf İnkılap İ.Ö.O.(B) oldu.

 

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Cumartesi oynanan 2 karşılaşma ile başlandı. İlk karşılaşmada İnkılâp İ.Ö.O.(A) ile İnkılap İ.Ö.O.(B) karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan İnkılap İ.Ö.O. (B) ilk teknik molaya girilirken 8-5 önde olan taraf oldu. Moladan sonra durumlar değişti ve arka arkaya bulduğu sayılarla öne geçen İnkılap İ.Ö.O. (A) ikinci teknik molaya 16-14 önde girdi. Bu moladan sonra tekrar toparlanan İnkılap İ.Ö.O.(B) öne geçti ve seti 25-21 kazanarak 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette yine iyi başlayan taraf İnkılap İ.Ö.O. (B) oldu ve ilk teknik molaya girilirken 8-5 önde olan taraf oldu. Moladan sonra da İnkılap İ.Ö.O.(B) üstünlüğü devam etti ve bu seti ilk sete oranla daha rahat bir şekilde 25-19 kazanan İnkılap İ.Ö.O.(B) durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette sahada daha iyi bir İnkılap İ.Ö.O.(A) vardı ve ilk teknik molaya 8-3 önde giren taraf oldu. Moladan sonra da üstünlüğü devam eden İnkılap İ.Ö.O. (A) ikinci teknik molaya da 16-11 önde giren taraf oldu. Moladan sonra toparlanan İnkılap İ.Ö.O.(B) farkı eritti ve setin sonlarına doğru 24-24 eşitliği sağladı ve setin 26’ya uzamasını sağladı, daha sonra arka arkaya iki sayı bulan İnkılap İ.Ö.O. (A) seti 26-24 kazanarak durumu 2-1 yaptı. Dördüncü setin başında yine İnkılap İ.Ö.O.(A) ilk teknik molaya 8-7 önde giren taraf oldu. Moladan sonra toparlanan İnkılap İ.Ö.O. (B) üstünlüğü ele geçirdi ve bu seti 25-15 kazanarak sahadan 3-1 galip ayrılan taraf oldu.

 

İnkılâp İ.Ö.O.(A): Firdes, Selda, Tuba, Ayşegül, Aybüke, Kübra, Duygu

Antrenör: Tayfun URLUOĞLU

 

İnkılâp İ.Ö.O.(B): Miray, Kübra, Ebru, Hamiyet Büşra, Burcu, Fatma, Rümeysa, Hülya

Antrenör: Remziye SARIHAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128