İnkılâp İ.Ö.O. (B) takımı üçüncü oldu! 3-0

Kız Voleybol Yaş Grupları karşılaşmalarında Pazar günü gerçekleştirilen maçlarda dereceye giren takımlar belli oldu. Üçüncülük maçında İnkılap İ.Ö.O. (B) ile İnkılap İ.Ö.O.(E)...

İnkılâp İ.Ö.O. (B) takımı üçüncü oldu! 3-0

Kız Voleybol Yaş Grupları karşılaşmalarında Pazar günü gerçekleştirilen maçlarda dereceye giren takımlar belli oldu. Üçüncülük maçında İnkılap İ.Ö.O. (B) ile İnkılap İ.Ö.O.(E) karşı karşıya geldi ve sahadan 3-0 galip ayrılan İnkılap İ.Ö.O. (B) üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Kız Voleybol Yaş Grupları karşılaşmalarında Pazar günü gerçekleştirilen maçlarda dereceye giren takımlar belli oldu. Üçüncülük maçında İnkılâp İ.Ö.O. (B) ile İnkılâp İ.Ö.O.(E) karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan İnkılâp İ.Ö.O. (B) ilk dakikalarda öne geçmesine rağmen İnkılâp İ.Ö.O. (E) oyundan kopmadı ve İnkılâp İ.Ö.O. (B) takımının farkı açmasına izin vermedi. Setin sonuna kadar muhteşem mücadele olurken setin sonunda arka arkaya bulduğu iki sayıyla 27-25 seti kazanan İnkılap İ.Ö.O. (B) oldu ve 1-0 öne geçti. İkinci sette İnkılap İ.Ö.O. (E) takımının yedek oyuncusu bulunmadığı için hükmen İnkılap İ.Ö.O. (B) takımı galip sayıldı ve durum 2-0 oldu. Üçüncü sette rahat bir oyun sergileyen İnkılap İ.Ö.O. (B) bu seti 25-8 gibi farklı bir şekilde kazanarak sahadan 3-0 gibi net bir skorla ayrılarak turnuvada üçüncülüğe uzanan takım oldu.

 

İnkılâp İ.Ö.O.(B): Merve, Elif, Özlem, Sıla, Busenur, Beyza, Seda, Dilay, Buse, Rukiye, Bensu, Ceren

Antrenör: Remziye SARIHAN

 

İnkılap İ.Ö.O.E: Zeynep Esra, Merve, Tuğba, Gizem, Zeynep D., Çiğdem, Duygu, İrem, Zeynep K.

Antrenör: Tayfun URLUOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128