banner120

İnkılâp İ.Ö.O. (B) takımından net galibiyet! 3-0

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam etti. Günün ikinci maçı olan karşılaşmada turnuvanın bir numaralı favorisi İnkılâp İ.Ö.O.(B)...

İnkılâp İ.Ö.O. (B) takımından net galibiyet! 3-0

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam etti. Günün ikinci maçı olan karşılaşmada turnuvanın bir numaralı favorisi İnkılâp İ.Ö.O.(B) ile İnkılâp İ.Ö.O. (C) karşı karşıya geldi. Herhangi bir sürpriz olmadı ve İnkılap İ.Ö.O. (B) sahadan net bir skorla 3-0 galip ayrılan taraf oldu.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Voleybol Genç Kızlar Kulüp müsabakaları Pazar günü gerçekleştirilen iki karşılaşma ile devam etti. Günün ikinci maçı olan karşılaşmada turnuvanın bir numaralı favorisi İnkılâp İ.Ö.O.(B) ile İnkılâp İ.Ö.O. (C) karşı karşıya geldi. maça iyi başlayan İnkılap İ.Ö.O.(B) zayıf rakibi karşısında ilk dakikadan itibaren üstünlüğü ele geçirdi ve ilk seti farklı bir şekilde 25-10 kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci sette daha üstün bir şekilde oynayan İnkılap İ.Ö.O.(B) bu sette zayıf rakibine sadece 4 sayı şansı verdi ve bu seti 25-4 gibi çok farklı bir şekilde kazanarak skoru 2-0 yaptı. Son sette de üstünlüğünü devam ettiren İnkılap İ.Ö.O.(B) bu seti de 25-9 kazanarak sahadan net bir skorla 3-0 galip ayrılarak ikinci maçında ikinci galibiyetini alarak kayıpsız yoluna devam etti.

 

İnkılâp İ.Ö.O.(B): Miray, Kübra, Ebru, Hamiyet Büşra, Burcu, Fatma, Rümeysa, Hülya

Antrenör: Remziye SARIHAN

 

İnkılâp İ.Ö.O.(C): Kübra, Aybüke, Merve, Fatma, Gamze, Songül, Melis, Şeyda, Hale, Elif

Antrenör: Kasım AYDOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124