İnkılâp İ.Ö.O (C) rakibine set vermedi! 3-0

Yaş grupları bayanlar voleybol kulüp müsabakalarında dün ilk maçta İnkılap (C) takımı ile Gençlik Merkezi karşı karşıya gelirken, gülen taraf İnkılap C takımı oldu.   Yaş Grupları Bayanlar Voleybol...

İnkılâp İ.Ö.O (C) rakibine set vermedi! 3-0

Yaş grupları bayanlar voleybol kulüp müsabakalarında dün ilk maçta İnkılap (C) takımı ile Gençlik Merkezi karşı karşıya gelirken, gülen taraf İnkılap C takımı oldu.

 

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarının dün oynanan ilk maçında İnkılap C takımı rakibi Gençlik Merkezi karşısında ilk setten itibaren üstünlüğünü ortaya koyup ilk teknik molaya girilirken 8-4 öndeydi. Moladan sonra da durum değişmedi ve aynı ekip 2.teknik molaya 16-9 önde girip seti 25-13 önde kapattı ve 1-0 öne geçti. İkinci sette de yine İnkılap C takımı üstünlüğü vardı. Bu sete daha iyi başlayan İnkılap C takımı ilk teknik molaya girilirken 8-2 öndeydi. Moladan sonra farkı daha da arttıran İnkılap C takımı 2.teknik molaya 16-9 önde girdi ve bu seti de 25-15 kazandı ve durumu 2-0’a getirdi. Son sette de üstünlüğünü kaybetmeyen İnkılap C takımı ilk teknik molaya 8-5, 2.teknik molaya ise 16-11 önde girdi. İnkılap C takımı seti 25-18 kazanarak maçtan 3-0 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128