Işılar “İstediğimiz sonucu alacağız”

Teknik Direktör Serhat Güller ile yolların ayrılmasından sonra geçici olarak göreve getirilen Osman Nuri Işılar eşliğinde antrenmanlarına devam eden Boluspor, dün yapılan antrenman öncesi Işılar gazetecilere açıklamalarda...

Işılar “İstediğimiz sonucu alacağız”

Teknik Direktör Serhat Güller ile yolların ayrılmasından sonra geçici olarak göreve getirilen Osman Nuri Işılar eşliğinde antrenmanlarına devam eden Boluspor, dün yapılan antrenman öncesi Işılar gazetecilere açıklamalarda bulunurken, istedikleri sonucu almanın futbolcuların fiziklerini ve ruhlarını sahaya koymalarına bağlı olduğunu söyledi.

 

Hafta başında Serhat Güller ile yolların ayrılmasının ardından ilk antrenmana 1 saat kala kendisine haber geldiğini söyleyen Işılar, “Arkadaşları zaten tanıyoruz. Oyuncularla durum değerlendirmesi yaptık. Buradaki problemi oyuncularımız kendileri çözecekler. Biz sadece yol göstereceğiz. Onlar istedikleri zaman bu işin en iyisini yapabilecek kapasitedeler” dedi.

“Bize yakışanı yapacağız”

Hafta başından beri yaptığımız çalışmalarda, arkadaşlarımız camianın ve kamuoyunun beklentilerinin bilincinde. Kısmet olursa Urfa’da bize yakışan futbolu sergileyip, istediğimiz sonucu alarak dönmek istiyoruz. Kadro kapasitesi bunu yapmaya müsait. Bu arkadaşlarımızın fiziklerini ve ruhlarını sahaya koymalarına bağlı.

“Bu ligin önemli bir aktörüyüz”

Öyle bir ligde oynuyoruz ki, ligde en alt sıradaki takımın, en üst sıradaki takımı evinde yenebileceği bir ligde oynuyoruz. Biz de bu ligin önemli bir aktörüyüz. Şanlıurfaspor maçı camia için ileriye dönük bir rota belirlemesi yapacaktır. Oyuncular burada etken rol oynayacaktır. Hepimiz için hayırlısı olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124