Işılar moral depoluyor

Boluspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli oldukları gözlerden kaçmadı.

 Işılar moral depoluyor

Boluspor Pazar günü sahasında oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmanda Ankaragücü maçı öncesi Oğuz Çetin tarafından kadro dışı bırakılan Abdülaziz Solmaz da yer aldı. Antrenmanda oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi.

Aslanlar gibi mücadele edeceğiz

Antrenman öncesi oyuncularla kısa bir konuşma yapan teknik direktör Osman Nuri Işılar “Hafta sonuna kadar çalışmalarımızı 3 puan üzerine yapacağız. Bugün aramıza yeniden Abdülaziz arkadaşımız katıldı. Kendisine teşekkür ederim. Hafta sonu Bucaspor maçında aslanlar gibi mücadele edeceğiz ve inşallah 3 puanın sahibi olacağız. Sizlere inanıyor ve güveniyorum” dediği öğrenildi.

Dar alanda pas çalışması

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, 15 dakika süren düz koşunun ardından ısınma hareketleri yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise 4 grup halinde dar alanda yarım saha çift kale maç yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü. A2 ve U18 takımında 5 oyuncu takviye yapan teknik direktör Osman Nuri Işılar ve Yılmaz Özen’in genç oyuncularla yakından ilgilenmesi gözlerden kaçmadı. Antrenmanın son bölümünde ise oyunsal anlamda taktiksel çalışma yapan kırmızı-beyazlılar, soğuma hareketleriyle antrenmanı sonlandırdı. Boluspor bugün yapacağı çalışmayla Bucaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2013, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128