Işılar, Veda konuşması yaptı

Boluspor’da Oğuz Çetin’in görevi bırakmasından sonra takımın başına geçen Altyapı Koordinatörü Osman Nuri Işılar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

 Işılar, Veda konuşması yaptı

Boluspor’un teknik direktörleri gönderdiği dönemlerde takımın başına geçen alt yapı koordinatörü Osman Nuri Işılar, 2-0 kazandığımız Gazianetp Büyükşehir Belediyespor maç sonrası düzenlediği basın toplantısında adete veda konuşması yaptı. Teknik direktör Osman Nuri Işılar yaptığı açıklamada “Sizlerin karşısına böyle pırıl, pırıl genç arkadaşlarla çıkmaktan dolayı tüm alt yapı arkadaşlarımla büyük mutluluk duyuyorum. Bu gün bu ligin en iyi ayağa pas yapan takımları arasında yer alan bir takıma karşı oynadık. Zor maçtı, çünkü rakibin kaybedecek hiç bir şeyi yoktu. Bu yüzden çok rahat bir oyun oynadılar. Özellikle ikinci bölgeden üçüncü bölgeye ayağa pas yaparak topu taşımaları gole yönelik tehlike yaratmaları bizi biraz tedirgin etti. Ama oyuncularım çok iyi yardımlaştılar. Alanları açma ve kapatmakta konusunda bugün daha cesurduk. Biraz kazandığımız topları kullanırken kaybederek rakibin kontra ataklara çıkmasına fırsat verdik. Rakibimize çok net gol pozisyonları verdiğimizi hatırlamıyorum. Belki bizde net gol pozisyonlarına girmedik ama 2 tane gol nereden oldu diyeceksiniz. Birinci gol kontra atakla oldu ve ikinci golde İskender’in yaptığı presle oldu. Sonuçta kazandık. Ancak ben bazı isimleri zikrederek konuşacağım. Öncelikle bizden önce Boluspor alt yapısında çalışan, tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. İki sezondur birlikte çalıştığım Ali Beykoz hocama, bize yetiştirdiği oyunculardan dolayı kulübüm adına çok teşekkür ediyorum. U18 takımında oynayan Mehmet Bektaş oyuncumuzu bize hazırlayan Fatih Ateş hocamıza teşekkür ediyorum. Ve de Emre’miz bütün Bolunun beklediği Türk futbolunun yıldız adayı Emre Kılınç’ı hazırlayan, bulan, yetiştiren tüm hocalarımıza ve Yılmaz Özen hocamıza teşekkür ediyorum. Güzel bir finalle sezonu kapadık. Bugün çok şey kazandık. Özgüvenimizi kazandık, gençlerimizi kazandık. Alt yapımızın nasıl işlediğini kazandık. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2 sene boyunca bana katlandınız, tahammül ettiniz ama çok güzel zamanlar geçirdim. Boluspor ve Bolu camiası için gelecek hep bu akşamki gibi parlak olur” dedi.

Tazminatım falan yok

Işılar’ın bu konuşmasından sonra bir gazeteci “Hocam veda konuşması gibi oldu. Görevi bırakıyor musunuz?” diye sordu. Bu soruya Osman Nuri Işılar “31 Mayıs tarihi itibariyle sözleşmelerimiz bitiyor. Bildiğiniz gibi önümüzde bir kongre sürecimiz var. Zaman, zaman arkadaşlarımız tazminatı var onun için gitmiyor dediler ama tazminatım falan yok. Olmadığını o arkadaşlarda biliyor da, çamur at izi kalsın diye yazdılar. Ama olsun ben onlara hakkımı helal ediyorum. Onlar affetmese beni Allah affeder” diye konuştu.

Mehmet Can “Takım olarak mutluyuz”

Boluspor’un genç defans oyuncusu Mehmet Can Işık “Hocalarımız bize şans verdiği için öncelikle onlara teşekkür ediyorum. İyi oynadık ve sezonu galibiyetle kapattık. Takım olarak mutluyuz. Eksiklerimi giderek, önümüzdeki yıl sürekli oynayabilecek duruma geleceğimi düşünüyorum. İnşallah her şey Boluspor adına iyi olur” dedi.

Harun “Hocalarıma teşekkür ediyorum”

Boluspor’un genç orta saha oyuncusu Harun Tutum ise “Öncelikle maçı kazandığımız için mutluyum. Arkadaşlarımı ve ağabeylerimi tebrik ediyorum. Finali iyi neticelendirmek bizim için önemliydi. Son maçımızda seyircimiz önünde taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk bunu da başardık. Bizlere şans verdikleri için hocalarıma teşekkür ediyorum. Daha çok çalışıp inşallah burada kalıcı olmaya çalışacağız. Her şey için teşekkürler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER