İsim hakkı için görüşme sürüyor

Boluspor'da halen çözülemeyen forma göğüs reklamı için görüşmelerin sürdüğünü belirten başkan Necip Çarıkcı "Bir kaç firmadan cevap bekliyoruz. Gerekirse Boluspor'un isim hakkını da verebiliriz. Yeter ki bu işe gönüllü firmalar gelsinler bizle görüşsünler" dedi.

İsim hakkı için görüşme sürüyor

Haber: Semih BAYKAL

Ligde 7 maç geçmesine rağmen halen formaların önünde reklamsız karşılaşmalara çıkan kırmızı beyazlı takımın başkanı Necip Çarıkcı "Geçtiğimiz günlerde Ankara'ya gittik. Bir banka ile görüştük. Teklifimizi verdik. geri dönüş yapacaklar ama umudum yok!.  O banka dışında bir kaç firma ile de görüştük ancak henüz cevap gelmedi. Gerekirse Boluspor'un isim hakkını da veririz ama gelen giden yok" dedi.

 

Bolu'da ki beyaz et firmalarının Boluspor'a her zaman destek verdiğini belirten başkan Necip Çarıkcı "İsterlerse onlara isim hakkımızı verelim. Olmadı 6 ay biri 6 ay diğeri isim sponsoru olsun. Biz hazırız" dedi.

 

"NARVEN ZAMANI GELİNCE İSİM HAKKINI ALACAKTIR"

Narven Termal Kasabanın ilerleyen yıllarda bu işi üstleneceğini belirten Çarıkcı şu an Narven inanılmaz yatırımlar yapıyor. Halen inşaatları devam ediyor. Boluspor'a zaten desteğini reklamını veriyor. Ama Narven bittiği zaman Boluspor'un isim hakkını alacaktır" dedi.   

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128