İstanbul İfaspor Bolu’da güç depoluyor

2014-2015 futbol sezonunun başlamasına az bir süre kala BAL (Bölgesel Amatör Lig) ve amatör takımlar ilimizde kamp yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon İstanbul amatör kümede şampiyon olarak BAL ligine çıkan İfaspor yeni hedefini de şampiyonluk olarak belirledi.

 İstanbul İfaspor Bolu’da güç depoluyor

İlimizde yaz dönemlerinde birçok takımı kamp yaptırmak için Bolu’ya getiren Fanatic Tur şimdide BAL takımlarını şehrimize getirmeye devam ediyor. Geçen sezon İstanbul’da şampiyon olarak BAL liginde mücadele edecek olan İfaspor, yeni sezona Bolu’da kamp yaparak hazırlanıyor.

 

İNŞALLAH YENİ SEZON DA BOLU BİZE UĞUR GETİRİR

Yeni sezona 25 kişilik kadro ile hazırlanan İstanbul İfaspor hedefini yine şampiyonluk olarak belirledi. Teknik Direktör Oğuz Karakaya yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bolu’da çok iyi bir kamp dönemi yaşıyoruz. Oyuncularımız şimdiden lige hazır. Tecrübeli bir kadro oluştu. Hepsinden çok memnunun. Yönetimimiz de bize iyi bir kamp yapmamız için imkân sağladı. Fanatic yetkilileri Hakan Onkur ve Ümit Demirtaş ise bizlerle yakından ilgileniyor. Kampımızın Bolu’da olması için burayı tercih etmemizi istediler. İnşallah yeni sezon da Bolu bize uğur getirir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2014, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER