İşte Eser’in son durumu!

Tecrübeli file bekçisi Eser Altın’ın yakasını bir türlü şansızlıklar bırakmıyor. Sezona çok iyi başlamasına rağmen sakatlıklardan başını kaldıramayan tecrübeli eldivenin takımdan 3-4 gün uzak...

İşte Eser’in son durumu!

Tecrübeli file bekçisi Eser Altın’ın yakasını bir türlü şansızlıklar bırakmıyor. Sezona çok iyi başlamasına rağmen sakatlıklardan başını kaldıramayan tecrübeli eldivenin takımdan 3-4 gün uzak kalacağı belirtildi.

 

Ligde oynadığımız Samsunspor maçında rakibiyle çarpışan ve bir dizi ameliyatlar olan tecrübeli eldiven Eser Altın’ın yakasını bir türlü sakatlıklar bırakmıyor. Uzun süre sakatlığı sonrası sahalardan uzak kalan ve ligde son 3 haftadır sahaya ilk 11’de çıkan tecrübeli eldiven Bucaspor maçının 80.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası acılar içersinde ayağa kalkan ve takım arkadaşları tarafından zor sakinleştirilen Eser’in eline 5 dikiş atıldığı ve yaklaşık 3-4 gün topla çalışmalara katılamayacağı belirtildi. Boluspor kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya ise şöyle “Bucaspor karşılaşmasının 80. dakikasında sol eline almış olduğu darbe sonucu açılma oluşan Eser'in eline kaldırıldığı hastanede sağlık ekipleri tarafından beş dikiş atıldı. Sağlık ekipleri tarafından Eser'in 2-3 gün top ile yapılacak olan çalışmalara katılamayacağı bildirildi”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128